איך להגביר את לחץ המים במקלחת

נושאים בעמוד

נגן וידאו

זרם המים במקלחת חלש מדי? יש לנו פתרון עבורכם!

זרם חלש במקלחת יכול להופיע מסיבות שונות ובכדי להבין מה הסיבה שיש לכם זרם מים חלש, צריך קודם לבדוק האם הזרם החלש מגיע מהמים הקרים בלבד או מהמים הקרים והחמים גם יחד. כאשר מדובר על דירות ישנות עם תשתית צנרת העשויה ממתכת, הסיכויים שזרם המים חלש בגלל הצנרת הם גבוהים יותר. במידה והזרם של המים החמים והקרים הוא חלש, סיכוי גדול שאבנית מונעת את זרם המים ולא בעיית לחץ מים במערכת. אם אתם רוצים לדעת איך להגביר את לחץ המים במקלחת, חשוב קודם לבצע בדיקת אבחון ראשונית על מנת להבין מה הסיבה לזרם החלש המופיע במקלחת שלכם.

הגברת לחץ מים כחלק מתהליך שיפוץ הבית

הגברת לחץ מים יכולה להתבצע כחלק מעבודות שיפוצים בבית שלכם. אינסטלטור מקצועי יכול לבצע מעקף לתשתית הצנרת הישנה שלכם ולהעביר צינורות חדשים העשויים מחומרים פולימריים איכותיים אשר אינם יכולים למנוע את הצטברות האבנית בצנרת. האינסטלטור מעביר צינור חדש משעון המים או ישירות מהדוד ומספק לכם פתרון מיידי ללחץ המים הנמוך בצנרת הבית. במקרים מסויימים, בעיית לחץ המים יכולה לנבוע מתקלה במערכת הכללית של תאגיד המים ביישוב שלכם ולכן מומלץ לפנות תחילה לתאגיד לוודא כי התקלה אינה קשורה למערכת אספקת המים הכללית.

חשיבות של הגברת לחץ המים במערכת הבית

לחץ מים תקין בדירה או בבית שלכם צריך לעמוד על בין 3 ל-5 בר. אינסטלטור מקצועי יכול לבדוק את רמת לחץ המים בתשתית הצנרת ולוודא כי היא תואמת את לחץ המים התקני. במידה ורמת לחץ המים תקנית, יתכן והבעיה נובעת מליקויים בתשתית הצנרת או מהצטברות של אבנית בתוך הצנרת שלכם. החלפת תשתית צנרת חדשה יכולה לפתור את הבעיה בצורה מוחלטת במידה ומדובר בהצטברות של אבנית. ניתן לקבל הצעת מחיר להחלפת תשתית הצנרת דרך האתר ולקבל תוכנית עבודה מסודרת שתשפר לכם את תשתית המים לשנים רבות קדימה.

איך להגביר את לחץ המים במקלחת ואיך בודקים אם הרמה תקינה?

בכדי לקבל עוד מידע על איך להגביר את לחץ המים במקלחת, צרו קשר עם שרון מור אינסטלטור ושיפוצניק המספקת שירות לתיקון תשתיות צנרת באזורים נרחבים בארץ. שרון מור מביא איתו ניסיון וידע רב בעבודות תשתית לצנרת המים ויכול לסייע לכם בכל בעיה ותקלה הקשורה לתשתית בבית שלכם.

נושאים בעמוד

נגן וידאו

שרון מור- יצאת צדיק!

                Call Now Button