איתור נזילות בחולון

נושאים בעמוד

נגן וידאו

איתור נזילות בחולון- שרון מור יצאת צדיק

מחפשים אינסטלטור אמין לאיתור נזילות בחולון? הגעתם למקום הנכון. שמי שרון מור ואני מתמחה באיתור נזילות ובכל איזור המרכז והשרון. בעבר קבלתי תעודה מהתוכנית של חיים הכט יצאת צדיק, מה שיכול להעיד עלי כבעל מקצוע, אמין, שירותי ואדיב אבל מתקן רק את מה שצריך ולא משחק משחקים.

לא רק איתור נזילות בחולון

כחלק מהיותי אינסטלטור שעוסק באיתור נזילות, אני עוסק גם בתחומים נוספים, כגון שיפוץ חדר אמבטיה. חדר אמבטיה הוא מקום חיוני בביתינו והוא מקום שאנחנו משתמשים כל יום לכן הוא צריך להיות אסטטי ונקי, נקי מנזילות ונקי מרטיבות, צבוע וללא פגמים בקירות. אני כמובן מתעסק בכל תחומי הבידוד והרטיבות בקירות ולאחר מכן גם בצביעת חדר האמבטיה עד לרמת הגימור הגבוהה ביותר. שיפוץ חדר האמבטיה מבחינתי כולל גם בדיקה יסודית של מערכת האינסטלציה והצנרת והחיבור ביניהן לבין כיור האמבטיה וכיור הברז. חשוב שהכל יעבוד כראוי. מומלץ לוודא את הדברים האלה לפני שרוכשים או בונים דירה מול הקבלן ולהתייעץ עם חשמלאי מוסמך על מנת שבעת המגורים בבית לא יהיו ליקויים הגוררים איתם פגיעה באיכות החיים.

התקנת דודי שמש

בנוסף לשיפוץ חדרי אמבטיה ואיתור נזילות בחולון ובערים נוספות, אני גם עוסק בהתקנת דודי שמש. דודי שמש הם מוצר הכרחי החוסך בחשמל וכמובן משפר איכות חיים. ידוע שברגע שמותקן בבית דוד שמש דיירי הבית יכולים להיות בראש שקט לפפחות בתקופת הקיץ לגמי מים חמים ברוב הזמן, והן יכולים להכנס להתקלח מבלי לחשוב שמא ‘יתקעו’ עם מים קרים מפבני שחימום הדוד נעשה באופן טבעי בעזרת קרני השמש. כאשר בוחרים דוד שמש יש לבחור נפח המתאים למספר דייירי הבית כאשר נפח הדוד יכול לנוע בין 80 ליטר ועד 200 ליטר. דוד שיכול להכיל 80 ליטר בלבד יספיק לאדם אחד או שניים אבל בבית בו גרים מעל 2 נפשות מומלץ להתקין דוד בעל נפח יותר גדול. התקנת דוד שמש עולה בסדר גודל של בין 2000 ש”ח ל- 5000 שח והיא הוצאה משתלמת.

איתור נזילות ברחבי הארץ

כפי שאמרתי בתחילת המאמר, אני מתעסק באיתור נזילות בערים רבות כמו בת ים והסביבה ואשמח להגיע אליכם ולתת לכם שירות! בהצלחה! 

איתור נזילות בחולון

נושאים בעמוד

נגן וידאו

שרון מור- יצאת צדיק!

                Call Now Button