איתור נזילות בכפר סבא

נושאים בעמוד

נגן וידאו

איתור נזילות בכפר סבא- שרון מור 

 שלום שמי שרון מור ואני אינסטלטור המתמחה באיתור נזילות באיזור המרכז. איזור המרכז והשרון, האיזור כולל את כפר סבא, חולון, הרצליה, גבעתיים בת ים והסביבה. הנני בעל תעודת יושר מהתוכנית של חיים הכט- ‘ יצאת צדיק’ מה שיכול להעיד רבות על רמת האמינות והשירותיות שלי. בנוסף לתחום ההתמחות שלי איתור נזילות בכפר סבא וישובים באיזור השרון והמרכז אני עוסק רבות גם בתיקון צנרת מים, התקנת דודי שמש, תיקוני צנרת בבית משותף, עבודות צבע לבתים ולמשרדים, עבודות חשמל למיניהן, תיקון צנרת ביוב,  הסדרי ביטוח, החלפות צנרתף, שירותי ביובית, שיפוץ דירות וחדרי אמבטיה, טיפול יסודי בעובש, פתיחת סתימות והגברת לחץ מים.

 איתור נזילות בכפר סבא- מדוע זה קורה בכלל?

נזילות הן דבר שכיח ונפוץ הן בבתים פרטיים והן בבנייני דיור משותפים, הן בבתים ישנים והן בבתים חדשים. נזילה במבנה היא בעיה שאם מזניחים את בטיפול בה, היא עלולה לגדול ולהתרחב. מקור בעיית הנזילות בקירות הוא בעיית איטום בגג או בין הכלים הסניטריים לבין הרצפה או הקירות. ברגע שאחד מהקירות נפגע, בשלב מסוים תופיע לצערינו רטיבות בתקרה, ברצפה או בקיר. מקור הבעיה לצערינו הוא באמת בזמן התכנון והבניה של הבית.

איך מאתרים נזילות בעידן של ימינו?

בעבר בכל פעם שאינסטלטורים היו רוצים לאתר נזילה הם היו צריכים לחפור עמוק בקיר/ בתקרה או ברצפה על מנת להגיע למקור שלה ולטפל בו, היום, קיים מכשור מתקדם המסייע לראות את מקור הנזילה מבלי לפגוע במבנה שלא לצורך. לצורך כך אני משתמש במכשיר ששמו ‘מצלמה טרמית לאיתור נזילות’ מצלמה זאת עובדת על בסיס מנגנון מיוחד שמתבסס על הבדלי טמפרטורה. מצלמה זאת עובדת במקרים בהם המים הנוזלים בצינורות הם חמים. מצלמה זאת חוסכת רבות עבור אינסטלטורים ומאפשרת לאתר מקורות נזילה בקלות ובמהירות.

פתיחת סתימות- שירות נוסף שאני נותן

סתימות הן בעיה שיכולה להווצר בבית בכל מקום שעוברים בו מים, אם זה כיורף שירותים אמבטיה וצנרת. גם כאן אוכל להגיע אליכם ולתת לכם שירות אמין ומהיר בנוסף לשירות שאני נותן המון  בתחום של איתור נזילות ברחובות. בקיצור, מחפשים אינסטלטור טוב ואמין שהוא גם צדיק? תפנו אלי ותדעו שעשיתם את הבחירה הנכונה! שרון מור מומחה לנזילות בכפר סבא ואיזור השרון והמרכז.

איתור נזילות בכפר סבא

נושאים בעמוד

נגן וידאו

שרון מור- יצאת צדיק!

                Call Now Button