איך לפתוח סתימה בשירותים

נושאים בעמוד

נגן וידאו

האסלה היא חלק חיוני בכל משק בית, אך לא כולנו יודעים לשמור עליה נקייה ותקינה. במאמר זה, נדון בכמה מהסיבות לכך שהאסלה שלכם עשויה להיות סתומה וניתן מענה לשאלה איך לפתוח סתימה בשירותים. הדבר הראשון שעליכם לעשות כשהשירותים סתומים הוא לברר מה גרם לסתימה. ברגע שיודעים מה גרם לסתימה, יהיה יותר לתקן את הבעיה ולהחזיר אותה למצב תקין.

כיצד נגרמות סתימות בשירותים

בכל ביקור בשירותים מתבצעת הדחה של מיכל מי האסלה וריקון שלה לתוך צינורות הביוב. בדרך כלל, הדבר קורה בקלות וללא בעיות אך במידה וייכנסו לאסלה כמויות גדולות של פסולת שאינה נשטפת כמו שערות, מגבונים, תחבושות וכל פסולת אחרת שנופלת בטעות לאסלה יכולה להיווצר סתימה. הסיבה לכך היא שבאיזשהו שלב המערכת כבר לא תוכל להוריד אל הצינורות את כמויות הפסולת הרבה ויווצר מצב של כמעין ‘פקק’ באסלה בו המים לא יורדים ולמעלה יתחילו לצוף חליקי פסולת מה שידרוש פתיחת סתימה בשירותים בהקדם.

איך לפתוח סתימה בשירותים בכמה שיטות פשוטות

סתימה בשירותים למעשה מוציאה את השירותים מכלל שימוש ובאופן כללי גורמת לאי נעימות ואי נוחות גדולה. כדי לטפל בעניין באופן מיידי תוכלו לנסות לפתור את הבעיה בעצמכם. אחת הדרכים היעילות ביותר לפתיחת סתימות בשירותים בקלות היא ע”י שפיכת מים חמים בתוספת חומר ניקוי כלים לשירותים ולא להוריד את המים זמן מה. לאחר מכן, יש להוסיף עוד דלי מים ולתת למים לחלחל פנימה. כמו כן, אפשר לנסות לפתוח את הסתימה באמצעות פומפה וללחוץ אותה למטה כך שיווצר ואז למשוך בחוזקה מעלה במטרה לנסות לשחרר את החסימה.

אינסטלטור מקצועי ואמין לפתיחת סתימות בעייתיות בשירותים

אם הגעתם למצב שאתם שואלים את עצמכם איך לפתוח סתימה בשירותים וכל הנסיונות לפתוח את הסתימה כשלו, אז לא תהיה ברירה אחרת אלא לפנות לאיש מקצוע. הודות לניסיון הרב שרכש האינסטלטור שרון מור יודע כיצד למצוא את הגורם לסתימה ולטפל בבעיה מהיסוד. האינסטלטור זכה לתעודת הכרה מהתכנית “יצאת צדיק”  וזאת הודות לעבודה המקצועית והאמינה שמעניק ללקוחותיו. אז אם האסלה שלכם יצאה מכלל שימוש עקב סתימה אל תהססו לפנות אלינו בכל לתיאום ביקור והאינסטלטור יגיע לטפל בבעיה בהקדם האפשרי

 

נושאים בעמוד

נגן וידאו

שרון מור- יצאת צדיק!

                Call Now Button