איך מבצעים איתור נזילות מים בגז

נושאים בעמוד

נגן וידאו

צריכים לתקן נזילה מים בחצר הבית? לא יודעים מאיפה להתחיל?

איתור נזילה או פיצוץ בתשתית הצנרת שמקורה בחצר הבית, אינה תהליך פשוט ולעיתים נדרש להשתמש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים לאיתור מקור הנזילה. בשונה מאיתור של נזילה בתוך מבנה הבית, מקור הנזילה בחצר יכול להיות עמוק ואף להגיע למספר מטרים בתוך האדמה. הדרך היעילה ביותר לעשות זאת היא באמצעות שימוש בחיישן גז. אם אתם רוצים לדעת איך מבצעים איתור נזילות מים בגז, חשוב שתדעו כי רק מומחים בתחום יכולים לבצע את העבודה ומומלץ לפנות לאינסטלטור אשר יכול לספק לכם גם שירותי תיקון במקביל לביצוע הבדיקה.

היתרונות של איתור נזילות עם חיישן גז

למה חשוב למצוא את מקור הנזילה? תשתית הצנרת בבית היא אחת התשתיות החשובות ביותר של הבית שלכם והיא יכולה להיות ארוכה במיוחד, בעיקר כאשר מדובר על בית פרטי או בית דו משפחתי. איתור נזילות באמצעות חיישן גז מאפשר לאיש המקצוע המגיע אליכם לזהות באופן מדויק את מקור התקלה. ללא ביצוע הבדיקה הזו, הוא יצטרף לעבור על כל תשתית הצנרת בחצר ולהרים אדמה או מרצפות רבות עד להגעה למקור התקלה. איש המקצוע מרוקן את תשתית הצנרת בבית שלכם ממים ומכניס לתוכה גז אשר אינו מזיק או רעיל. הגז מכיל 5 אחוזים בלבד של גז מימן ו-95 אחוזים של גז חנקן והוא מאושר על ידי משרד הבריאות לשימוש בתוך תשתית צנרת המים לשתייה.

שלב זיהוי הנזילה ותיקון התשתית

לאחר שאיש המקצוע לאיתור של נזילות בתשתית מזרים את הגז בתוך מערכת המים, הוא מפעיל חיישן גז מתקדם המזהה דליפה של גז בתשתית הצנרת. במקום בו יהיה זיהוי של דליפת גז מתשתית הצנרת, יעיד על מקור התקלה והנזילה. את הבדיקה עם חיישן הגז ניתן לבצע מעל משטחים שונים כגון מרצפות, דשא, חצץ או אדמה ולמנוע הריסה של אדמת החצר שלא לצורך.

איך מבצעים איתור נזילות מים בגז ומה המחיר?

לקבלת מידע נוסף לגבי איך מבצעים איתור נזילות מים בגז ומחיר לביצוע העבודה בחצר הבית שלכם, צרו קשר עם שרון מור אינסטלטור ושיפוצניק המתמחה בביצוע בדיקות איתור לנזילות באמצעים מתקדמים וחדישים ביותר. שרון מור ישמח להגיע אליכם הביתה ולתת לכם הצעת מחיר משתלמת לביצוע הבדיקה ותיקון תשתית הצנרת בתהליך יעיל ומקצועי.​

נושאים בעמוד

נגן וידאו

שרון מור- יצאת צדיק!

                Call Now Button