אינסטלטור במרכז

נושאים בעמוד

נגן וידאו

זקוקים לאינסטלטור מקצועי? הגעתם למקום הנכון!

בעיות בתשתית האינסטלציה בבית הן לעיתים רבות בלתי נמנעות והן יכולות להתרחש מסיבות שונות, כגון בלאי בצינורות המים והביוב, פגיעה בצנרת עקב עבודות שיפוצים או פגעי מזג האוויר. אם אתם מחפשים אינסטלטור במרכז שיטפל בצנרת שלכם, כדאי שתבחרו באיש מקצוע אמין בעל ניסיון בתיקון בעיות כמו הבעיה שמופיעה אצלכם בצנרת. עבודת אינסטלציה מורכבת מעשרות סוגים של עבודות ופעולות ולכן חשוב שיהיה לכם איש מקצוע שיעשה את העבודה בצורה נכונה. תשתית הצנרת בבית שלכם היא הבסיס לאיכות חיים גבוהה. כאשר הצנרת פועלת כמו שצריך ללא בעיות, אתם יכולים להנות ממקלחת נעימה, כיור מטבח תקין וממי שתייה נקיים יותר.

איך לבחור אינסטלטור מקצועי?

בחירת אינסטלטור היא הבסיס לטיפול נכון של התקלה בצנרת האינסטלציה בבית שלכם. דבר ראשון שאתם צריכים לעשות הוא להסביר לאינסטלטור בצורה מדויקת את התקלה שזיהיתם. תסבירו במילים פשוטות מה אתם רואים. היום מקובל גם לצלם את התקלה ולשלוח לאינסטלטור בווטסאפ את התמונות או הוידאו במטרה שהוא יקבל תמונה ברורה יותר של התקלה. שאלו את כל השאלות שעולות אצלכם בראש ותבקשו הצעת מחיר על העבודה והתיקון. האינסטלטור מצידו מחשב את העבודה באמצעות 2 חלקים – עבודת התיקון וחומרי גלם. ככל שיש יותר חומר גלם לשימוש, כך המחיר יהיה בהתאם. אינסטלטור מנוסה ידע לעשות את החישוב המדויק במטרה שהמחיר יהיה הוגן מצד אחד ושהמחיר יהיה גם רווחי מצידו מצד שני.

איך אפשר לדעת אם המחיר הוגן?

בחיפוש אחר אינסטלטור במרכז תוכלו למצוא לא מעט אינסטלטורים בעלי ניסיון, אבל לא כל אינסטלטור הוא בעל תעודה רשמית של “יצאת צדיק”. התוכנית יצאת צדיק היא תוכנית שבודקת אנשי מקצוע בטיפול שלהם מול הלקוח בהתאם להתמחות שלהם. תעודת יצאת צדיק מוכיחה למעשה שאיש המקצוע אמין ומקצועי והמחיר שהוא מספק הוא הוגן ומותאם לסוג התקלה בתשתית הצנרת שלכם. אינסטלטור מקצועי יתן לכם גם הדרכה והכוונה כיצד להימנע מתקלות נוספות בתשתית הצנרת בעתיד.

קביעת ביקור של אינסטלטור במרכז

החלטתם לפנות לשירותי אינסטלטור במרכז? מעוניינים לקבל הצעת מחיר משתלמת? אני, שרון מור אינסטלטור ושיפוצניק מזמין אתכם להצטרף למאות הלקוחות שלי שכבר נהנו משירותי אינסטלציה מקצועיים בסטנדרט הגבוה ביותר. התקשרו עכשיו למספר הטלפון שלי המופיע באתר ואני אתאם איתכם ביקור בבית שלכם כבר לימים הקרובים.

נושאים בעמוד

נגן וידאו

שרון מור- יצאת צדיק!

                Call Now Button