אינסטלטור מומלץ רעננה

נושאים בעמוד

נגן וידאו

ישנם מצבים שונים בהם מבנים נאלצים להתמודד עם רטיבות בקירות ובתקרה, מדובר על מקרים בהם יש תקלה בצנרת אשר גורמת לנזק בקירות אשר עלול להתפתח לכדי מצבים של עובש וריחות מאוד לא נעימים עד סכנת התפוררות של הקיר, כמו כן אפשר למצוא מקרים של רטיבות קשה בתקרה כתוצאה ממי גשמים, גם מצב זה עלול להוביל עם הזמן להתפוררות התקרה, שינוי וקילוף הצבע ועוד.

בעבר על מנת לאתר נקודות של רטיבות, היה צורך לפתוח את הקיר ולבצע עבודה מאוד עמוקה בפנים. כיום אפשר באמצעות מצלמה תרמית לגלות בדיוק מה קורה בתוך הקיר, ולאחר מכן אפשר לפעול במספר מישורים, ניתן להיכנס דרך מקור חיצוני של הצנרת פנימה בשביל לטפל בבעיה וכן ניתן, במקרים אחרים, לאתר את המקור של הבעיה באמצעות מצלמה טרמית לאיתור נזילות ולאחר מכן לפתוח את הקיר במקום בו מתגלה הבעיה, לטפל בה ואז לבצע איטום מחדש של הקיר. כך נמנע הצורך לפתוח את כל הקיר.

בשביל שיהיה ניתן לעשות זאת, יש צורך להשתמש, כאמור, במצלמה תרמית לאיתור נזילות, וכן יש צורך להבין כיצד בדיוק נוצרה הבעיה, מה המקור שלה, כמו כן, אנחנו צריכים לדעת כיצד היא יכולה להשפיע על חלקים אחרים של הקיר ואולי אף של כל החדר והמבנה. צריך לזכור שגם אחרי שמטפלים בבעיה, יש לאטום היטב את המקום ולוודא שהיא לא יכולה לחזור בשום צורה שהיא.

נקודה חשובה שצריך לציין, הרבה פעמים אנשים עולים על כך שיש בעיה, לא בגלל שמופיעה רטיבות על הקיר אלא בגלל חשבון מים מנופח אשר מעלה סברה שיש בעיה בצנרת שגורמת לדליפה עמוקה של מים. לכן רצוי לעקוב אחר החשבון מדי חודש בשביל לזהות האם יש קפיצה גבוהה בתשלום והאם יש אפשרות שקיימת בעיה בצנרת. במידה וכן יש להזמין את האינסטלטור שיטפל מיד בבעיה לפני שהחשבונות יאמירו עוד יותר. עבודה טובה של אינסטלטור יכולה לפתור את כל הבעיה תוך זמן קצר מאוד.

אינסטלטור ברעננה מגיע אליכם

אם אתם מחפשים אינסטלטור מומלץ רעננה, אתם מוזמנים לפנות אלי, שרון מור. אצלי תוכלו לקבל מענה לכל הבעיות האינסטלציה אצלכם במבנה. בין היתר יש ברשותי מצלמה תרמית שתעזור לכם לאתר בעיות של רטיבות ונזילות. אתם מוזמנים ליצור איתי קשר עוד היום ואני אשמח להגיע אליכם ולעזור לכם להתמודד עם כל בעיה.

 

מוזמנים לקרוא בנוסף:

איתור נזילות במצלמה טרמית

נושאים בעמוד

נגן וידאו

שרון מור- יצאת צדיק!

                Call Now Button