איתור נזילות במצלמה טרמית

נושאים בעמוד

נגן וידאו

כל מי שבקיא בתחום של רטיבות ונזילות יודע שיש מגוון שיטות לאיתור רטיבות בקירות ובתקרה, חלק מהשיטות הינן מתקדמות מאוד, בעוד שיטות אחרות מתקדמות פחות. במאמר זה נסביר על חלק מהשיטות וכן נסביר מדוע חשוב להקדיש תשומת לב לנושא זה וכיצד הוא יכול להשפיע, הן על המבנה והן על איכות חיינו.

תחילה חשוב להבין ממה נגרמת רטיבות וכיצד היא יכולה להשפיע עלינו ועל המבנה. רטיבות בקירות יכולה להיגרם ממספר מקרים. ראשית, היא יכולה להיגרם מפיצוץ בצנרת, שנית, רטיבות יכולה להיווצר כתוצאה מצנרת ישנה אשר עם הזמן נשחקה ויש בה חורים אשר גורמים ליציאה של מים מתוכה אשר מובילים לרטיבות, שלוש, רטיבות בקירות יכולה להיגרם כתוצאה מאיטום לא טוב של הקירות, ואז מי גשמים או מים חיצוניים יכולים להשפיע על הקירות ולגרום לשחיקתם והתקלפותם.

איתור נזילות מים במצלמה טרמית

יש צורך בתהליך של איתור רטיבות, על מנת למנוע מצבים שעלולים להיגרם כתוצאה מכך, למשל, ריח רע בבית, עובש על הקירות, נזק מתמשך לרצפה ולקירות, נזק לרהיטים ולחפצים שונים, וכן יש לציין כאשר יש בעיה של נזילות, הרי שבדרך כלל זה גורם לגידול בחשבון המים ואם לא פותרים את הבעיה מיד, הרי שהכתם הולך ומחריף.

כאמור יש שיטות שונות לאיתור רטיבות, הדרך הטובה ביותר היא באמצעות שיטת איתור נזילות במצלמה טרמית. יש להזמין אינסטלאטור מומלץ הרצליה או מכל מקום אחר, ולנסות לאתר את הרטיבות באמצעות מצלמה טרמית. כך אפשר להתמודד עם הבעיה בצורה פשוטה ומהירה, אין צורך לשבור קירות ואין צורך להתחיל בשיפוצים. כל מה שצריך זה לעבור עם המצלמה על פני הקיר, לאתר את מקור הנזילה ושם לבצע את התיקון. חשוב להבהיר, לא תמיד הנזילה היא בהכרח במקום בו יש רטיבות, לעיתים צריך לאתר את מקום הנזילה בנפרד ממקום הרטיבות, שכן אין קשר בין השניים. צריך לומר שיש גם נזילות סמויות מהעין ורק באמצעות מצלמה טרמית ניתן יהיה לאתר אותן ולטפל בהן כמה שיותר מהר בשביל להתמודד עם הבעיה.

לסיום, אני רוצה להזמין אתכם ליצור איתי קשר. שמי שרון מור ואני אינסטלאטור מומלץ הרצליה ואזור השרון. אתם מוזמנים ליצור איתי קשר ואני אדאג לטפל בבעיה בהקדם. תוך זמן קצר אוכל לאתר כל בעיה של רטיבות ונזילות ולהציע לכם פתרונות מתאימים כמה שיותר מהר. אתם מוזמנים ליצור איתי קשר בהקדם.

 

מוזמנים לקרוא בנוסף:

מצלמה טרמית

נושאים בעמוד

נגן וידאו

שרון מור- יצאת צדיק!

                Call Now Button