איתור נזילות בנס ציונה

נושאים בעמוד

נגן וידאו

 

גרים בנס ציונה, עיר קטנה ששוכנת בין ראשון לציון ורחובות? אתם נהנים מכל העולמות- גם עיר לא גדולה עם צביון כפרי בחלקה וגם שוכנת באזור המרכז. כמו בכל עיר, חלק מבתיה ו/או בנייני המגורים שבה ישנים, ועם הזמן מגיעים למצב של צורך בשיפוצים ותיקונים. אחת הבעיות היותר מציקות היא נזילות מהצנרת, בתוך הבית שלכם, מהגג או מהשכנים. בכל סוג של נזילה נגרם נזק ניכר לקירות, מרצפות, ואפילו תקרות. כתם רטיבות מתפשט והולך לו, מעליו לעיתים תתפתח שכבת עובש והדבר לא בריא ולא אסתטי. על מנת להתמודד עם התקלה בצנרת ולתקנה, יש להזמין איש מקצוע, מומחה איתור נזילות בנס ציונה.

מכשור מודרני לאיתור נזילות בנס ציונה

במסגרת תיקוני האינסטלציה הפחות מודרנית מהעבר, נאלצו שרברבים רבים לשבור או לפתוח קירות, לחפור בהם עד שגילו את הצינור שבו אירע פיצוץ ושממנו בקעה הנזילה, וגם לעיתים נאלצו להרים מרצפות כדי לחשוף את הצנרת התת ריצפתית ולוודא שהנזילה לא מגיעה משם. פעולות אלה היו כרוכות בהרס חלקי של תשתיות הבית, יצירת הרבה מאד לכלוך ובלגאן וכמובן בתשלום גבוה יותר על העבודה. כיום, בעידן שבו המכשור יותר מודרני ומתקדם, נחסכת מאתנו עגמת הנפש והעבודה יותר יעילה ונקיה והיא מתבצעת בעזרת מצלמה טרמית לאיתור נזילות. למצלמה חיישן רגיש להפרשי טמפרטורה והוא מזהה נזילת מים חמים. לכאורה אמצעי איתור יקר יותר, אך בסופו של חשבון משתלם הרבה יותר.

אם אינסטלטור- אז שרון מור

שמי שרון מור, ואני מטפל בבעיות אינסטלציה בכל אזור המרכז אבל מגיע לכל מקום בארץ. יש לי ניסיון רב בתחום, אני אינסטלטור מקצועי ומנוסה, מבצע גם עבודות שיפוץ וצביעה, פותח סתימות בחצר עם ביובית, מבצע עבודות חשמל ועוד. אני עובד עם כל הלב, ביושרה מקצועית ומחירים הוגנים. הפתיעו אותי במסגרת תכנית הטלוויזיה “יצאת צדיק” וכך קיבלתי את התואר המכובד שלי “שרון מור יצאת צדיק” שמשמעותו היא שאני נותן שירות אמין, לא מרמה את לקוחותיי וגובה מהם מחירים נוחים. אז אם אתם זקוקים לעבודת איתור נזילות בראשל”צ צרו איתי קשר דרך האתר או בשיחת טלפון ואחזור אליכם במהירות האפשרית. מובטח לכם שירות אמין, מהיר ומקצועי במחירים מעולים. הצטרפו לקהל לקוחותיי.

איתור נזילות בנס ציונה

נושאים בעמוד

נגן וידאו

שרון מור- יצאת צדיק!

                Call Now Button