איתור נזילות בנתניה

נושאים בעמוד

נגן וידאו

גיליתם נזילה בקירות הבית? זה הזמן לשירות איתור נזילות!

נזילה בקירות או בתקרות הבית יכולה להעיד על פיצוץ בצנרת או דליפה בתשתיות האינסטלציה בבית. הזנחה של בעיות בצנרת יכולות ליצור בעיות של עובש ופגיעה בתשתיות המבנה. מלבד זאת, עלויות המים שלכם יעלו עם הזמן ואתם תשלמו יותר על חשבונות המים בלי שתדעו כי הנזילה של המים היא המקור לכך. אם אתם מחפשים שירותי איתור נזילות בנתניה, כדאי שתכירו את השיטות המתקדמות היום לאיתור של נזילות ודליפות, עליהן נרחיב במאמר הבא.

למה חשוב לאתר מוקדם נזילות?

נזילות מים בתשתית הצנרת יכולות להופיע בכל סוג של מבנה, כולל מבנים חדשים. בעבר היו בונים את המבנים עם תשתית צנרת מחומרי מתכת, מה שגרם ללא מעט דליפות בצנרת במהלך השנים. השימוש בחומרי גומי לצנרת המים במבנים הפחיתה בצורה משמעותית את הנזילות בדירות ובבתים צמודי קרקע. עם זאת, כאשר ישנה הצטברות של מים בנקודות מסויימות בבית, על הקירות, מרצפות או תקרות, חשוב לבצע פעולת איתור נזילה עם מכשיר ייעודי בהקדם האפשרי. אם אתם דוחים את איתור ותיקון הנזילה, יתכן והמים יגיעו לאיזורים נוספים בבית ותצטרכו לשלם הרבה יותר על תיקון קירות, תקרות, ייבוש תשתיות בבית, טיח וצביעה.

האם אפשר לאתר נזילה בלי לשבור קיר?

אם אתם זקוקים לשירותי איתור נזילות בנתניה אבל אתם חוששים משבירה של קירות ומרצפות, כדאי שתדעו כי היום את תהליך האיתור של הנזילה עושים עם מצלמה תרמית ייחודית. המצלמה יכולה לזהות ריכוז של מים חמים והיא מזהה זאת לאחר הזרמה של מים חמים לתוך מערכת הצנרת בבית (באמצעות פתיחת המים החמים לזמן ממושך). ברגע שהמים החמים זורמים בתוך המערכת, ניתן לזהות ריכוזים גדולים של מים חמים עם המצלמה, המעידים ברוב המקרים על מקור הנזילה.

כמה עולה איתור נזילות בנתניה?

המחיר של שירותי איתור נזילות בנתניה נקבע על פי מספר פרמטרים, כגון גודל המבנה, מספר הנקודות המעידות על נזילה וזמן העבודה. כאשר אתם מזמינים שירות איתור נזילות הכולל גם שירות תיקונים, אתם חוסכים במחיר ונהנים מ-2 שירותים מקצועיים בו זמנית. אני, שרון מור אינסטלטור ושיפוצניק מציע לכם שירות איתור נזילות עם הציוד המתקדם ביותר הקיים היום ושירותי תיקון צנרת והכל במחיר משתלם במיוחד.

נושאים בעמוד

נגן וידאו

שרון מור- יצאת צדיק!

                Call Now Button