איתור נזילות בראשון לציון

נושאים בעמוד

נגן וידאו

 

תופעה של נזילות בצנרת אופיינית בעיקר לבניינים ולבתים ישנים אך לפעמים מתגלות נזילות גם בבניינים חדשים. בעבר, הצנרת שהונחה בתוך הקירות ומתחת לרצפה הייתה עשויה ממתכת שהחלידה עם השנים, עברה קורוזיה והגיעה למצב של פיצוצים ונזילות. בבניינים חדשים הבעיה יותר אופיינית לאיטום לקוי בגג הבניין שגורם לחדירת מים לקירות הדירות שמתחתיו. בכל מקרה, כאשר ישנו חשד לנזילה, רצוי להזעיק מיד אינסטלטור כדי שיאתר את מקור הנזילה ויטפל בבעיה. איתור נזילות בתל אביב, זו רק אחת מהמשימות המוטלות על כתפיי כאינסטלטור… שמי שרון מור ואני שרברב וותיק בתחום ובעל ניסיון רב. 

שרון מור מ “יצאת צדיק”

התפרסמתי ללא שתכננתי זאת, לגמרי במקרה, כאשר תחקירנים של התכנית “יצאת צדיק” בטלוויזיה עקבו אחר עבודתי ללא ידיעתי במסגרת תחקיר שערכו. אני גאה לומר ש”יצאתי צדיק” בתכנית, בשל עבודתי המקצועית, ההגינות והיושר בהם אני מתנהל מול לקוחותיי וגם בשל המחירים ההוגנים. אני מבצע את כל עבודות האינסטלציה לסוגיהן אבל אני גם שיפוצניק ומבצע תיקונים, צביעה, התקנת דודים ועוד. אני משתמש בציוד חדיש ומשוכלל שמייעל מאד את עבודתי, בעיקר בתחום איתור נזילות בראשון לציון ובכל עיר אליה אני מוזמן להגיע. אני נותן אחריות בתום העבודה ומשאיר אחרי סביבה נקייה ומסודרת.

תושבי ראשון לציון-  שרברב לשירותכם

פעילותי העיקרית מתבצעת באזור המרכז ואחד המקומות הוא העיר ראשון לציון. אז אם אתם תושבי המרכז וחושדים שבביתכם יש נזילה אשמח לעמוד לרשותכם בכל אשר יידרש לפתרון הבעיה. אני מבצע איתור נזילות בראשל”צ ובכל מקום אחר באמצעות מצלמה טרמית לאיתור נזילות. המצלמה מסוגלת לאתר את הנקודה המדויקת בה פורצים המים מהצנרת, מה שחוסך הרבה עבודה קשה ולכלוך שכרוכים בהריסת קירות והסרת מרצפות לשם איתור מקור הנזילה. אז אם גיליתם כתם רטיבות או כתם עובש על הקיר או על התקרה, ברור שדרוש לכם איתור נזילות בראשל”צ.

התקשרו לאיתור נזילות בראשל”צ

אל תידחו את הטיפול בנזילה לדקה ה90! התקשרו אלי עוד היום באון ליין דרך האתר או בשיחה טלפונית. אני או נציג מטעמי נענה לקריאתכם, נברר מה הבעיה ונגיע אליכם במהירות. נפתור לכם את בעיית הנזילה במקצועיות וביעילות, ונבצע תיקונים שיידרשו בעקבות תיקון הנזילה. נשמח לצרף אתכם לקהל לקוחותינו. 

איתור נזילות בראשון לציון

נושאים בעמוד

נגן וידאו

שרון מור- יצאת צדיק!

                Call Now Button