איתור נזילות ברחובות

נושאים בעמוד

נגן וידאו

 

העיר רחובות נוסדה בשנת 1890 כמושבה ומאז אט אט התפתחה עד להיותה עיר גדולה ומאוכלסת בצפיפות. קיימות בה שכונות ישנות עם בנייה ישנה, ובבתים אלה נדרשות עבודות תחזוקה, שיפוצים ותיקונים לא מעטות. אם בכוונתכם לרכוש דירה מיד שניה בעיר חשוב לוודא בין השאר שתשתית הצנרת תקינה ואין נזילות פעילות או פוטנציאל לנזילות. כאשר חוסכים על בדיקה כזו יש סכנה שאחר כך נשלם ביוקר כאשר תתגלה בעיה גדולה שלא היינו מודעים לקיומה. אחת הבדיקות החשובות היא איתור נזילות ברחובות, בבתים פרטיים או בבניינים וגם בבתי עסק.

כיצד מאתרים נזילה בלתי נראית לעין?

זו שאלה טובה שיש לנו עליה תשובה מצוינת: ציוד חדיש ומתוחכם בדמות מצלמה טרמית לאיתור נזילות בפתח תקווה, אשר מצוידת בחיישן חום שמסוגל לאתר זרימת מים חמים מחוץ לצנרת. כאשר מגיע אינסטלטור לבדיקה כזו, נמנע מראש המצב בו כבר יש כתם גדול ומכוער על הקיר או על התקרה, ו/או הצטברות עובש בגלל לחות.

איתור נזילות ברחובות ע”י אינסטלטור מקצוען 

כזה אני, שרון מור, אינסטלטור ושיפוצניק שהתגלה בתכנית “יצאת צדיק” של חיים הכט כבעל מקצוע מיומן, אמין והגון, שמתייחס בכבוד אל לקוחותיו, לא מרמה אותם ואף גובה מהם מחירים הוגנים. אני מבצע במקצועיות רבה את כל מלאכות האינסטלציה, לאחר מכן מתקן ומשפץ את הדרוש תיקון ואפילו צובע קירות אם צריך. אני עובד לפי תכנית עבודה מדוקדקת ומסודרת ולוח זמנים מוקפד ומתוכנן מראש. תקבלו ממני הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת ולא תצטערו ששכרתם את שירותיי.

איתור נזילות ברחובות ע”י שרון מור

אז גם אם מדובר בבדיקת מניעה, וגם אם כבר איתרתם נזילה פעילה, חשוב שתתקשרו אלי בהקדם האפשרי. דחייה של הטיפול בבעיה רק מחריפה אותה וגם את הנזקים לנכס. צרו איתי קשר, דרך האתר או בשיחה טלפונית, ספרו לי מה הבעיה, מהן התופעות שגיליתם בבית (לפעמים מדובר רק בחשבון מים מנופח) ואעשה כל מאמץ להגיע אליכם בהקדם ולמצוא פתרון לתקלה. אתן לכם הצעת מחיר מסודרת ואבנה לוח זמנים לניהול העבודה בביתכם, וכמובן בסוף התיקון תקבלו ממני תעודת אחריות. נכון שעבודות אינסטלציה בבית עלולות לגרום ללכלוך ובלגאן אך זו רק הצרה במיעוטה לעומת הנזילה והבעיות שהיא עלולה לגרום. להתראות ובהצלחה.

נושאים בעמוד

נגן וידאו

שרון מור- יצאת צדיק!

                Call Now Button