איתור נזילות ברעננה

נושאים בעמוד

נגן וידאו

קירות או תקרות הבית שלכם מתמלאים בכתמים שחורים וירוקים של עובש? הקירות שלכם לחים ואפילו מטפטפים? הבחנתם בשינוי בצבע הרצפות? אם הבחנתם באחת או יותר מסימנים אלו, דעו שאלו סימנים חיצוניים נפוצים המסמנים על הימצאות נזילה או של איטום לקוי של הקירות. 

איתור נזילות ברעננה ע”י אינסטלטור

הכלל החשוב והבסיסי ביותר שצריך לדעת בנוגע לכל סוג של רטיבות בבית- אל תחכו. הבחנתם בבעיה- תצרו קשר עם בעל מקצוע לאיתור נזילות ברעננה שאתם סומכים עליו, כמה שיותר מהר. אבחון מוקדם ימנע החמרה בטוחה בבעיה ובכך גם בסופו של דבר אתם תוציאו על כך פחות כסף. נזילה שמתחילה אפילו במספר טיפול בלבד, מתפשטת במהרה וככל שעובר הזמן ללא טיפול היא מחמירה ועלולה ליצור נזק רב שמתפשט ואף בלתי הפיך לקירות, לרצפות או לתקרות הבית. מאחר שהצנרת של ביתנו נמצאת ועוברת בתוך הקירות והרצפות, הנזק מצטבר שם מבלי שנוכל לראות ומבלי שנוכל לדעת מה מצבם של הצינורות שעם הזמן מתיישנים, צוברים חלודה ונהפכים להיות פגיעים. בנוסף, בוודאי כולכם יודעים, שירקת במצטברת על קירות הבית, אינה בריאה לבני הבית המבלים שעות רבות וישנים בבית. הרטיבות יוצרת פטריות על הקירות שצוברות מושבות של חיידקים, ובכך מתפרקות גם באוויר שאתם נושמים.

כיצד האינסטלטור יפתור את הבעיה?

רבים מהאינסטלטורים יסכימו, איתור נזילות וטיפולן, הינו התחום המאתגר ביותר בתחום. אך למזלנו, אם בעבר התגלתה נזילה, הדרך היחידה לאתר אותה הייתה בדרך “המלוכלכת”, על ידי הרמת בלטות ושבירת קירות. היום, תודות למכשור המתקדם שהומצא, ישנן דרכים שבהם ניתן לאבחן את הבעיה בצורה יעילה ונקודתית מבלי לגרום ליותר מדי בלגן בבית. אחת מהדרכים השימושיות, המוכרות והמתקדמות היא המצלמה התרמית, שבאמצעותה ניתן באמצעות קרני אינפרא אדום לזהות את טמפרטורת הצינורות מעבר שמתחת לרצפות ומתחת לקירות. ישנן דרכים נוספות שלכל אחת מהן יתרונות וחסרונות, המתאימות יותר או פחות לכל סיטואציה ומקום ולכן צריך להתייעץ עם אינסטלטור שמבין ובעל ניסיון על מנת לתת את ההתאמה הנכונה של המכשור.

איתור נזילות ברעננה- אינסטלטור ושיפוצניק שרון מור יצאת צדיק

אם אתם אכן חושדים שיש לכם נזילה בביתכם- שמי שרון מור, אינטלטור ושיפוצניק, אמין, מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום איתור הנזילות.. אני מזמין אתכם ליצור עמי קשר במענה ישיר בכל שעות היממה -24/7 בנוגע לאיתור נזילות בהרצליה

איתור נזילות ברעננה

נושאים בעמוד

נגן וידאו

שרון מור- יצאת צדיק!

                Call Now Button