איתור נזילות בתל אביב

נושאים בעמוד

נגן וידאו

הבחנתם פתאום בביתכם בכתמים שחורים או בירקת ועובש על נקודה מסוימת בקירות או על תקרת ביתכם, אם הבחנתם בשינוי בצבע הרצפות או שהקירות מתקלפים ומתפוררים, הקירות מרגישים לכם לחים ואפילו אתם מבחינים שהם נוטפים מים- ממש לא כדאי לכם להתעלם מכך. 

סימנים אלו מעידים על רטיבות, שככל הנראה נגמרת מאחת משני האפשרויות- בעיית איטום בקירות או נזילה מהצנרת. נזילה מהצנרת לרוב- תלווה בחשבון מים מנופח ובלתי רגיל.

למי קוראים לאיתור נזילות בתל אביב

ישנן כמה סיבות שבגללן כדאי לטפל בבעיית הנזילה כמה שיותר מהר- בעיית נזילה, שאפילו מתחילה במספר טיפות בלבד, מתפשטת נורא מהר וככל שעובר הזמן ללא טיפול היא מחמירה ועלולה ליצור נזק רב שמתפשט ואף בלתי הפיך לקירות, לרצפות או לתקרות הבית. בנוסף, בוודאי כולכם יודעים, שירקת במצטברת על קירות הבית, אינה בריאה לבני הבית שנמצאים שעות רבות וישנים בבית. הרטיבות יוצרת פטריות על הקירות שצוברות מושבות של חיידקים, ובכך מתפרקות גם באוויר שאתם נושמים. לכן הכלל הוא חשוב בנוגע לרטיבות- אל תחכו. הבחנתם בבעיה- תצרו קשר עם בעל מקצוע לאיתור נזילות בתל אביב שאתם סומכים עליו, כמה שיותר מהר. אבחון מוקדם ימנע החמרה בטוחה בבעיה ובכך גם בסופו של דבר אתם תוציאו על כך פחות כסף.

כיצד האינסטלטור יפתור את הבעיה?

רבים מהאינסטלטורים יסכימו, איתור נזילות בת”א וטיפולן, הינו התחום המאתגר ביותר בתחום. אך למזלנו, אם בעבר התגלתה נזילה, הדרך היחידה לאתר אותה הייתה בדרך “המלוכלכת”, על ידי הרמת בלטות ושבירת קירות. היום, תודות למכשור המתקדם שהומצא, ישנן דרכים שבהם ניתן לאבחן את הבעיה בצורה יעילה ונקודתית מבלי לגרום ליותר מדי בלגן בבית. כמו כן, לכל אחת מהדרכים יתרונות וחסרונות, המתאימות יותר או פחות לכל סיטואציה ומקום ולכן צריך להתייעץ עם אינסטלטור שמבין ובעל ניסיון על מנת לתת את ההתאמה הנכונה של המכשור.

איתור נזילות בתל אביב- אינסטלטור ושיפוצניק שרון מור יצאת צדיק

איתור נזילות ברבת גן, בחולון, בראשון לציון, בגבעתיים, ברעננה ועוד. שמי שרון מור, אינטלטור ושיפוצניק, אמין, מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום איתור הנזילות. אם נתקלתם בבעיה, אתם חושדים שיש לכם נזילה בבית או כל בעיה אחרת, אל תהססו להתקשר בנוגע לאיתור נזילות בת”א. אני מזמין אתכם ליצור עמי קשר במענה ישיר בכל שעות היממה -24/7. 

איתור נזילות בתל אביב

נושאים בעמוד

נגן וידאו

שרון מור- יצאת צדיק!

                Call Now Button