איתור נזילות מים

נושאים בעמוד

נגן וידאו

1

כולנו מכירים את התופעה המעצבנת והיקרה הזאת שנקראת נזילת מים. כאשר הנזילה היא ויזואלית אז כמעט ואין שום בעיה. קוראים לאינסטלטור (שרברב), הוא מגיע, מחליף אטם או גומיה, מנקה, מסדר וזהו. קורה. אך כאשר הנזילה מופיעה ככתם על הקיר כאן אנחנו בבעיה. למה בעיה? כי זה אומר שתשתית הצנרת בתוך הבית או הדירה שלנו נוזלת. עוד זה אומר שמורכבות הטיפול בבעיה והעלות הקשורה בכך יהיו גבוהות יחסית ככל שהבעיה היא יותר מורכבת וכוללת יותר צנרת וחלקי חיבור.

שרברב לאיתור נזילות

עבור משימה זו אתם מוכרחים להתקשר לאינסטלטור (שרברב) שלא רק שיהיה מקצועי ביותר באיתור נזילות מים אלא גם יהיה ישר ולא יבוא מראש במטרה “לגנוב” אותכם אם להשתמש בשפת הרחוב. פעולה של איתור נזילות בבית או בדירה היא פעולה מורכבת וקשה מאד מאד ל”כמת” אותה למספר חלקים, עלותן ושעות עבודה. לעיתים יידרש לפרק קיר או לפרק חלקי מערכת והעבודה תסתבך ותתארך. לכן, אם בעל המקצוע שהזמנתם אינו ישר ואינו מקצועי, יש סיכוי רב שתיפלו בעל כורחכם לבור עמוק מאד. איתור נזילות מים זה פעולה מורכבת מאד לעיתים.
כולנו ראינו את התוכנית הנפלאה “יצאת צדיק”. בתוכנית שעסקה בפרק האינסטלטורים, ראינו כמה אינסטלטורים (אם ניתן לקרוא להם ככאלו) אשר רימו במצח נחושה את לקוחותיהם מבלי לדעת שהם מצולמים או מוקלטים. אחד שלא עשה זאת הוא שרון מור יצאת צדיק.  שרון מור הוא אינסטלטור ישר ומאד מקצועי שהודבק לו הכינוי שרון מור יצאת צדיק כי הוא עבר בהצלחה רבה פעולה של איתור נזילות בכל שלושת המרכיבים שלה – מקצועיות, אמינות ומחיר. אם אתם נדרשים לאיתור נזילות מים בבית או בדירה אז אסור לכם בתכלית האיסור ל”התפשר” ולהזמין אינסטלטור לא מוכר וללא המלצות. זה יכול להיגמר טוב כמו במקרה של שרון מור יצאת צדיק בתוכנית עצמה אבל זה יכול להיגמר רע מאד כפי שראינו באותה תוכנית כאשר מספר נוכלים יצרו יש מאין, חשבונות של אלפי שקלים כאשר הבעיה היתה גומיה קרועה בעלות של 120 ש”ח. איתור נזילות מים היא פעולה לא פשוטה ועלולה להיות מאד יקרה. אל תתנו למזל להכתיב לכם את תוצאותיה. לכו על בטוח. לא תצטערו.

נושאים בעמוד

נגן וידאו

שרון מור- יצאת צדיק!

                Call Now Button