איתור נזילות

נושאים בעמוד

נגן וידאו

אנו מאתרים כל נזילה סמויה!
לא איתרנו? לא שילמת!

גרים בבית ישן? כדאי לכם לעשות בדיקה של איתור נזילות כל כמה שנים. בדיקה לאיתור של נזילות מאפשרת לטפל בצנרת בלויה לפני התפוצצות של צינור. בעבר, רוב הצינורות בדירות היו עשויים מתכת ונוצר בהם בלאי עם השנים. שיטת הצנרת החדשה משלבת גם צינורות גומי מיוחדים אשר מחזיקים לשנים רבות ונשמרים בצורה טובה בתוך הקירות והמרצפות. בכל צינור ישן יכולה להיווצר נזילה קטנה אשר לא נראית לעין, אך נזילה כזו יכולה לפגוע בלחץ של זרם המים בברזים ובחלק הפנימי של הקירות עד להיווצרות רטיבות ועובש על החלק החיצוני של הקיר.    את איתור הנזילות בצנרת הראשית ניתן לבצע עם אינסטלטור המתמחה בבדיקות צנרת עם מכשור טכנולוגי מתאים. לאחר שהאינסטלטור מוצא את מקור הנזילה, הוא פותח את הקירות או המרצפות שמתחתם נמצא הצינור הנוזל.   

איתור נזילות מים

  מעוניינים להזמין איש מקצוע לאיתור נזילות מים? בחיפוש אחר אינסטלטור מקצועי לתיקון נזילות, תוכלו למצוא את אחד האינסטלטורים הטובים ביותר באיזור המרכז. שרון מור אינסטלטור ושיפוצניק התפרסם בתוכנית ‘יצאת צדיק’ עם חיים הכט לאחר שהתגלה כאינסטלטור מקצועי, אמין עם לב ענק! לאיתור של נזילות בצנרת ותיקון בעיות בתשתית המים בדירה, כדאי לקרוא לשרון מור אינסטלטור ושיפוצניק.   

כמה עולה איתור של נזילות בצנרת הבית?  

  שרון מור אינסטלטור ושיפוצניק יתן לכם הצעת מחיר משתלמת לאיתור וטיפול בנזילות בצנרת הבית. שרון מור הוא גם שיפוצניק במקצועו ויכול לספק לכם כל תיקון נלווה לתיקוני הצנרת אם זה בקירות או במרצפות של הבית. איתור של נזילות מקובל לעשות לפני מעבר לדירה או לבית בכדי לבדוק האם יש תקלות אשר יגדילו את עלות הרכישה של הנכס, אך בשנים האחרונות גם בעלי דירות ישנות מבצעים איתור של נזילות בצנרת בכדי למנוע בעיות עתידיות בתשתית.   

איתור נזילות בצנרת ישנה דרך שרון מור אינסטלטור ושיפוצניק 

  להזמנה של שירותי איתור נזילות בצנרת, אתם מוזמנים לפנות כבר עכשיו לשרון מור אינסטלטור ושיפוצניק. שרון מור יספק לכם את כל השירותים המקצועיים ביותר לטיפול בצנרת המים בדירה או בבית פרטי. אם אתם גרים בבית ישן ומעוניינים למנוע תקלות עתידיות בצנרת, שרון מור אינסטלטור ושיפוצניק יגיע עד אליכם לבדיקת נזילות מקצועית עם הציוד המתקדם ביותר! 

איתור נזילות

נושאים בעמוד

נגן וידאו

שרון מור- יצאת צדיק!

                Call Now Button