גילוי נזילות מים

נושאים בעמוד

נגן וידאו

אין דבר שכל בעל או בעלת דירה חוששים ממנו יותר מאשר לגלות נזילת מים בבית.

מדובר במצב שבמקרה הטוב מסתיים באינסטלטור וכמה שעות עבודה, ובמקרה הגרוע, יכול לשבש את חיי הדיירים, לעלות הרבה כסף ולא מעט שעות עבודת אינסטלטור וחיים בבית שנראה כמו אתר בנייה.

איך מתבצע גילוי נזילות מים

קיימות 2 סוגי נזילות ו- 2 דרכים עיקריות לגילוי נזילת מים:

נזילה גלויה – מדובר בכל נזילה שהעין יכולה להבחין בו או האוזן יכולה לשמוע אותו. צבע תקרה מתקלף או מים שמטפטפים ממנה, ברז מטבח או אמבט מטפטף ועוד.

נזילה סמויה – כל נזילה שלא ניתן להבחין בה בעין בלתי מזוינת. במקרים כאלה, האינסטלטור יכול לבחור להפעיל במכשור מתקדם וחדשני כמו מצלמה תרמית או מכשור אחר.

כך או כך חשוב להבין שמדובר בתהליך, שלעיתים שעלול להתארך על פני כמה ימים או אפילו יותר מכך, במידה ויש צורך לפרק אריחים או רצפות, כדי להשתמש במכשור חדשני.

גילוי רטיבות

רטיבות אינה דבר נעים למצוא בחדרים מסוימים בבית, כמו באמבטיה, בה קיים הצורך לשמור על היגיינה בסיסית.

חוץ מזה שרטיבות בקיר לא נראית טוב מבחינה אסתטית, היא גם יכולה להתפתח לכדי עובש ולו כבר יש השפעות בריאותיות שליליות, כמו כאבי גרון, שיעול וזיהום בדרכי הנשימה.

נכנסתם לדירה חדשה מהניילון, וגיליתם תקרה וקירות עם רטיבות. תוכלו לבדוק עם עורך דין מומחה אם ניתן לתבוע את חברת הבנייה בפיצויים או בטיפול התקלה על חשבונם, עקב ליקויי בנייה.

בסופו של יום, גילוי נזילות מים הוא נושא חשוב מאוד לכל בית ולכל דייריו. מצד אחד הוא יכול לגרום לניפוח חשבון המים במאות שקלים, וצד שני הוא יכול לגרום לנזק חמור שיכול לפגוע בבידוד ויציבות קירות הבית.

ההמלצה שלנו לאינסטלטור העוסק בגילוי נזילות מים הוא, שרון מור, הידוע גם בתור צדיק, בתוכנית ‘יצאת צדיק’ עם חיים הכט.

שרון הוא אינסטלטור עם ניסיון עשיר ורמת מקצועיות מהגבוהות ביותר בגילוי נזילות גלויות וסמויות. הוא משתמש במכשור הכי חדשני ומציע פתרונות רבים לכל תקלה.

 

מחפשים מישהו מומחה בגילוי נזילות מים או בגילוי רטיבות?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לקביעת פגישה.

נושאים בעמוד

נגן וידאו

שרון מור- יצאת צדיק!

                Call Now Button