גלאי נזילות

נושאים בעמוד

נגן וידאו

כל הבית מוצף ורוצים להיפתר כבר מהבלאגן? גלאי הנזילות שלנו כאן בשבילכם!

הגעתם הביתה אחרי יום ארוך ולהפתעתכם נתקלתם בהצפה גדולה ברחבי הדירה ומים בכל מקום? מים מטפטפים מלמעלה ויש נזילה מהתקרה? הבלאגן וחוסר הנוחות שנגרמת במצבים אלה בהחלט דורשת התייחסות וטיפול מיידי כדי שתוכלו לחזור לשגרה במהרה ולמנוע נזקים גדולים יותר. לעיתים הנזילה יכולה לנבוע מהסיפון בכיור או מהברז עצמו, ולכן אין קושי לאתר אותה ולטפל בה בקלות. במקרים יותר מורכבים, צריך להשתמש בגלאי נזילות ומערכות גילוי נזילות המתקדמות ביותר כדי לזהות את מוקד הכשל בצנרת ביעילות מירבית. אנו נגיע לנזילה ונתקן את הנזק תוך שימוש באמצעים מתקדמים ובמקצועיות הנדרשת לכך.

כל תיקון נכון בצנרת מתחיל באיתור מדויק של הבעיה

כיום אין צורך לשבור רצפות או לפתוח קירות כדי להבין מאיפה בדיוק מגיעה הנזילה אצלכם. לכן אנו מציעים לכם שימוש באמצעי הדמיה שונים כמו:

=         שימוש בגלאי נזילות- כולל חיישנים שאוספים מידע שעוזר לגלות נזילות.

=         בדיקה אקוסטית- מאפשרת איתור הנזילה ע”י שמיעה לפי זיהוי עוצמת הטפטוף.

=         איתור ע”י גז- בעזרת גז ניתן להבחין בשינויים בעוצמת ההתפשטות לאיתור הבעיה.

באם מדובר במערכת ביוב למשל ישנם אמצעי הדמיה אחרים כמו רובוטים או מצלמות עם סיב אופטי שמגיעים יותר לעומק מערכת הצינורות ונותנת זויות ראייה רחבות יותר. בכל מקרה, האמצעים המשוכללים וגלאי הנזילות שלנו מבטיחים דיוק מירבי כך שנוכל לטפל בנזילה בצורה הנכונה והמתאימה ביותר.

איך נדע לבחור באיש המקצוע המתאים ביותר לתיקון במערכת האינסטלציה?

כאשר ניגשים לטפל בנזילות ובעיות בצנרת חשוב לבחור באיש מקצוע יסודי, מקצועי ובעל ניסיון בתחום- כי בעיות במערכת המים אינן עניין שניתן להקל בו ראש. הדרך הכי בטוחה לשמור על מערכת האינסטלציה היא לקרוא לאיש מקצוע שמתמחה באיתור נזילות שיידאג לבצע את כל הבדיקות הנדרשות תוך שימוש בגלאי נזילות או באמצעים המתאימים לסוג הבעיה. חברתנו “שרון מור- אינסטלטור ושיפוצניק” מתמחה בשימוש באמצעי הדמייה לאיתור נזילות ונדע לפתור ולתקן כל בעיה במקצועיות רבה! מטפלים גם בנזילות מהתקרה! כשבוחרים בנו אפשר להיות רגועים שבחרתם נכון. השאירו פרטים וניצור עמכם קשר להגעת איש מקצוע:

נושאים בעמוד

נגן וידאו

שרון מור- יצאת צדיק!

                Call Now Button