האם מצלמה תרמית יכולה לזהות כשל בתוך צינור

נושאים בעמוד

נגן וידאו

מצלמה תרמית הופכה פופולריות לאיתור דליפות. מצלמה זו משתמשת באנרגיית אינפרא אדום שיכולה לזהות כל חומר בעל אנרגיה תרמית גבוהה יותר בהשוואה לסביבה.

 

למה משתמשים במצלמה תרמית

מצלמות תרמיות משמשות למטרות רבות. הן יכולות לשמש כדי לגלות מה לא בסדר בתוך הצינורות של מערכת חלוקת מים. ישנו שימוש במצלמה תרמית לאיתור נזילות וזיהוי מיקומן בתוך הצינור.

מערכות הדמיה תרמיות יכולות לסייע באיתור דליפות ותקלות אחרות במערכות שונות, כגון תחנות כוח או ציוד מכני, על ידי מדידה מדויקת של שינויי טמפרטורה במערכות אלו.

 

האם מצלמה תרמית יכולה לזהות כשל בתוך צינור

מצלמה תרמית משמשת לזיהוי הטמפרטורה של צינור ויכולה לזהות כשל בתוך הצינור. אם יש דליפה או כשל, זה יופיע כהפרש טמפרטורה חריג על צג המצלמה.

מצלמת ניטור מרחוק משמשת לבדיקה פנימית של צינור. כאשר המצלמה ממוקמת בקו, היא תנטר את הצינור באופן רציף ותשלח תמונות למרכז הבקרה. המרכז יכול להשתמש במידע זה כדי לזהות במהירות חריגות ולקבל החלטות ניהול בזמן לגבי הפעולות המתקנות שיש לנקוט.

 

מצלמה תרמית לאיתור נזילות

מצלמה תרמית עשויה לשמש כדי לזהות דליפה או צינור התחממות יתר לפני שהבעיה מסתבכת. זה יכול לקחת כמה שעות או ימים עד שדליפה מופיעה בבדיקת וידאו. עם מצלמה תרמית, ניתן היה לזהות נזילות או צינורות התחממות יתר תוך 30 דקות בלבד.

לכן אין זה מפתיע כי מצלמות תרמיות מצאו את דרכן לתעשיית הנפט והגז, בעיקר כדי למצוא דליפות ובעיות אחרות שעלולות לגרום לנזק יקר. וכיום תעשיות אחרות מתחילות להשתמש בהן גם כן, כמו יצרני מזון ומשקאות שצריכים לעקוב אחר טמפרטורות בשרשרת הייצור שלהם.

 

לסיכום, היתרונות של שימוש במצלמה תרמית הם עצומים. החל מזיהוי כל סוגי הדליפות מקטנות ועד גדולות בצנרת, סיפוק עדכונים בזמן אמת ועד מכשיר צריכת חשמל נמוכה. בשורה התחתונה מצלמה תרמית היא כלי חיוני והכרחי כדי למנוע דליפות צנרת ופיצוצי גז.

במאמר הזה הסברתי האם מצלמה תרמית יכולה לזהות כשל בתוך צינור ואני מקווה שהבנתם כמה חשוב להשתמש במצלמה תרמית לאיתור נזילות.

 

מעוניינים להזמין איש מקצוע להתקנת מצלמה תרמית או כדי לאתר נזילה או כשל כלשהו בצינורות?

חייגו אלי לטלפון 072-3380239 או מלאו פרטיכם ואחזור אליכם לתיאום הגעה.

נושאים בעמוד

נגן וידאו

שרון מור- יצאת צדיק!

                Call Now Button