האם ניתן להחליף צנרת ללא שבירה של רצפות

נושאים בעמוד

נגן וידאו

אין כמו בבית אך כאשר מתעוררת בעיה כלשהי בו לרוב הדבר כרוך בכאב ראש ובלאגן גדול. כשיש צורך בהחלפת צנרת למשל, הרבה אנשים אולי ייחשבו שביצוע עבודה של החלפת צנרת עלול לגרור הרבה בלאגן וכן יהיה כרוך בשבירת רצפות אך זה לא תמיד חייב להיות כך. אם שאלתם את עצמכם האם ניתן להחליף צנרת ללא שבירה של רצפות אז אין ספק שזה אפשרי ואף מומלץ.

האם ניתן להחליף צנרת ללא שבירה של רצפות ובאיזו דרך

בעלי בתים רבים מתמודדים עם בעיות אינסטלציה שדורשות החלפת צנרת ומעוניינים בפתרונות שיחסכו את כל הבלאגן של שבירת רצפות. פתרון אפשרי אחד הוא שימוש בתיקון צנרת ללא תעלה. האנדוסקופ מוחדר דרך פתח בקיר או ברצפה סמוכים, ואז הוא נכנס לצינור עד שהוא מגיע לדליפה. לאחר מכן, האינסטלטור יעשה שימוש בשרוול מבד עמיד ייחודי אותו יכניס לצנרת. לאחר ייבוש השרוול מתקבלת למעשה צנר תקינה וחזקה שיכולה לשרת אתכם לאורך זמן.

היתרונות בשיטה החדשנית שאינה דורשת שבירת מרצפות

תיקון של הצנרת הפגומה באמצעות בד ספוג בדבקים מאפשר לאיש המקצוע גם לבצע תיקון נקודתי ככל שיידרש ללא כל הרס וללא שבירת מרצפות. מדובר בשיטה יעילה וחסכונית שמאפשרת עבודה נוחה יותר מבלי להפוך את בית הלקוח לאתר בנייה ולפגוע בשגרת חיו. עבודה בדרך זו, גם מתבצעת יותר מהר וכן גם חוסכת בעלויות. מעבר לכך, זוהי שיטה יותר ידידותית לסביבה שכן אין צורך להשליך פסולת בנייה מזהמת.

החלפת צנרת היא פרוייקט גדול שתבוצע באופן המקצועי ביותר

אין ספק שבעיות אינסטלציה יכולות לגרום להרבה אי נוחות ובלאגן גדול בבית, לכן כדי לטפל בנזק נכון ולחזור לשגרה במהרה חשוב להיעזר באיש מקצוע המתמחה בבעיות מסוג זה. אם שאלתם את עצמכם האם ניתן להחליף צנרת ללא שבירה של מרצפות והתקשתם למצוא את איש המקצוע המתאים אז כעת אפשר להפסיק להתלבט. כשאתם בוחרים באינסטלטור שרון מור אתם יכולים להיות רגועים שבחרתם באיש מקצוע אמין ומנוסה שפותר כל בעיה תוך שיטות העבודה החדשניות ביותר. אז אם יש לכם בעיה באינסטלציה אל תהססו לפנות אלינו בכל עת לתיאום ביקור והאינסטלטור יגיע אליכם בהקדם האפשרי

נושאים בעמוד

נגן וידאו

שרון מור- יצאת צדיק!

                Call Now Button