הגברת לחץ המים

נושאים בעמוד

נגן וידאו

לא פעם, כשאנחנו פותחים את הברז, אנחנו מגלים זרם מים חלש מאוד. מרביתנו נוטים לחשוב שמדובר במשהו זמני שבוודאי ישתחרר עם הזמן, כשאנחנו רואים שזה לא קורה, אז אנחנו בודקים אם השיבר של המבנה פתוח עד הסוף, אחרת זה עלול להיות הגורם לכך שאין זרם מים חזק. אך אם השיבר פתוח עד הסוף והברזים נקיים, הרי ברור שהבעיה היא בתוך המערכת פנימה, כלומר העובדה שאין לחץ מים נובעת מכך שיש בעיה בצנרת.

במקרה כזה, הדבר הראשון שיש לעשות זה להזמין גורם מקצועי, אינסטלאטור שיש לו מכשיר לגילוי נזילות מים, בשביל לבחון האם קיימת נזילה מהצנרת אשר גורמת לכך שלא כל המים יגיעו לברז. חשוב לומר, פעמים רבות אנחנו יכולים לראות סימנים על הקיר שמוכיחים שיש נזילת מים ומכאן שברור שהבעיה היא בצנרת, אך אם מדובר בהתחלה של בעיה, כלומר משהו ראשוני, בסיסי, או שמדובר בבעיה לא חמורה, ייתכן מאוד שאנחנו לא נראה את זה, והדרך היחידה להבין שקיימת בעיה, היא אם אין לחץ מים חזק. בשביל לגרום להגברת לחץ המים, עלינו להבין את מהות הבעיה, ומאחר וכל האופציות האחרות נבדקו על ידנו, אין לנו ברירה אלא להסיק, שמדובר בבעיה בצנרת, כלומר קיימת נזילת מים.

מכשיר לגילוי נזילות מים, מאפשר לדעת באמצעות קרן אינפרא אדום, שיש שינוי בטמפרטורה בתוך הקיר, מה שמוכיח שיש הצטברות של מים.אם מדובר בבעיה ראשונית, בסיסית, הרי שהקיר עדיין יהיה במצב תקין, אך אם מדובר בבעיה רצינית יותר, סביר להניח שהקיר יתפורר וייהרס. ואז הבעיה תהיה גדולה יותר. מכשיר לגילוי נזילות מים, מאפשר לנו, בין היתר, להימנע מהצורך להרוס את הקיר עוד לפני שאנחנו יודעים מה הבעיה וגם אם אנחנו יודעים מה הבעיה, אנחנו לא צריכים לפתוח את כל הקיר בשביל להבין איפה היא מתחילה, אנחנו יכולים לזהות את מקור הבעיה ולטפל בה באופן נקודתי.

לפני סיום חשוב לומר, הגברת לחץ המים היא דבר חשוב, מאחר וזה מקל מאוד על השימוש במערכת הברזים בבית ומאפשר לנו ליהנות מהמים בצורה הרבה יותר יעילה וחסכונית.

לסיום, אם אתם מתמודדים עם בעיה של לחץ מים נמוך, אתם מוזמנים לפנות אלי עוד היום, שרון מור, אינסטלאטור מומחה ואני אשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל עניין. ניתן ליצור איתי קשר במייל או בטלפון, על פי הצורך.

נושאים בעמוד

נגן וידאו

שרון מור- יצאת צדיק!

                Call Now Button