הגברת לחץ

נושאים בעמוד

נגן וידאו

לא מעט בתים מתמודדים עם מצב, בו לחץ המים איננו חזק מספיק. מצב זה מעבר לעובדה שהוא גורם לאי נוחות בכל מה שקשור לשימוש במים, עם זה במקלחת, ברזים בכיור בחדר האמבטיה או במטבח, הרי שסיטואציה בה אין לחץ מים חזק, גורם גם לבזבוז מים, שכן הברז עובד יותר זמן ובצורה לא יעילה.

זו הסיבה שמי שמתמודד עם מצב שכזה, צריך להזמין אינסטלאטור בשביל לפתור את הבעיה באמצעות שימוש באמצעים שונים להגברת לחץ מים. לפני שמתמודדים עם הבעיה, יש צורך לוודא תחילה, מה מקור הבעיה וכיצד ניתן לטפל בה. זו הסיבה שבגללה יש להזמין אינסטלאטור מקצועי ולא כל אחד, ובוודאי לא לנסות לבצע את העבודה בעצמנו.

המים חלשים בברז?

כשיש צורך בטיפול בהגברת לחץ מים בבית (או בכל מקום אחר), הדבר הראשון שיש לעשות, דבר בסיסי, הוא לבדוק מה מצב השיבר, האם הוא פתוח לגמרי, האם סגור חלקית. ייתכן מאוד שהשיבר סגור בחלקו, ואז יש צורך לפתוח אותו, כמובן. לשם כך, רצוי להזמין אינסטלאטור ולו מהסיבה הפשוטה, שהרבה פעמים בשביל לפתוח אותו צריך להשתמש במכשירים מקצועיים, במיוחד אם מדובר במערכת ישנה. במקרה כזה, ייתכן מאוד שלכלוך וחלודה מונעים מהשיבר להיפתח עד הסוף בצורה חלקה. אז צריך להפעיל קצת כוח ובצורה חכמה.

דבר נוסף שיש לעשות, וגם הוא בסיסי, זה לבדוק אם מדובר בבעיה נקודתית, כלומר בעיה בברז מסוים או בכל הבית. אם הבעיה נקודתית, ייתכן מאוד שהברז סתום מבפנים, ואז בשביל לפעול להגברת לחץ מים, יש לנקות או להחליף אותו. מצב זה ייתכן למשל, כשמדובר בברז ישן שיש בו אבנית שלא יורדת ממנו. במידה ואפשר לנקות אותה, אז יש לעשות זאת באמצעות חומרים מסירי אבנית, למרות שניתן לרכוש אותם בחנויות רבות, עדיף להזמין אינסטלאטור שיבצע את העבודה.

במידה ומדובר בבעיה בכמה ברזים בבית ולא בשיבר סגור, אז ייתכן והבעיה היא בצנרת. במצב כזה, יש לבצע בדיקה האם קיימת סתימה או לחילופין, לפתוח את הנקודות בהן הברזים מותקנים, ולבדוק האם קיימת שם סתימה שמונעת יצירת לחץ מים רציני.

לסיום, אם אתם מעוניינים לקבל עוד טיפים והמלצות על הגברת לחץ מים, אתם מוזמנים לפנות אלי,  שרון מור אינסטלאטור מקצועי ומומחה, אני מתעסק בין היתר בתיקון צנרת ביוב, הגברת לחץ, גילוי נזילות מים ועוד. מוזמנים לפנות אלי עוד היום לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות בתחום.

נושאים בעמוד

נגן וידאו

שרון מור- יצאת צדיק!

Call Now Button