החלפת בורות וקווי ביוב

נושאים בעמוד

נגן וידאו

בורות וקווי ביוב ישנים מביאים איתם לעיתים דליפות ביוב, ריחות רעים, חיידקים מסוכנים ומזיקים שונים, זיהום סביבתי חמור ועוד. החלפת בורות וקווי ביוב במקרים אלה היא חיונית ונדרשת. אם אתם סובלים מבעיות אלו רצוי לפעול במהירות על מנת להימנע ממפגעים שונים שעלולים להגיע מביוב דולף. יש לזכור שהבעיות במערכת הביוב מתגברות בתקופת החורף בגלל העומס שיוצרים מי הגשמים על המערכת ולכן רצוי לטפל בה באופן שוטף.

שרון מור – שירות החלפת בורות וקווי ביוב

חברתנו מבצעת שירות החלפת בורות וקווי ביוב במקצועיות ואמינות חסרת פשרות. ראשית אנו בודקים את הסיבה להיווצרות הבעיה בביוב וזו יכולה לנבוע מכמה גורמים כמו שורשים שחדרו למערכת, פסולת רבה שהצטברה או תזוזה של הקרקע בה נמצא בור הביוב והצנרת. את הבדיקה אנו מבצעים באמצעות מערכות מתקדמות לגילוי וזיהוי, מעריכים את העבודה הנדרשת וממליצים על דרך הטיפול בבעיה. במקרה וזו רק סתימה אנו נפעל לשחרורה באמצעות שטיפה ובעזרת שירותי הביובית שלנו. אך לעיתים נדרשת פעולה מורכבת יותר כמו החלפת הבור עצמו או החלפת קו הצנרת.

האם יש אפשרות לתיקון?

במידה וזו סתימה הנובעת מפסולת שהושלכה למערכת הביוב, אנו נפעל לפתיחתה. במידה ואלו שורשים שסתמו את המערכת, אנו יכולים לפעול להוצאת השורשים והחזרת המערכת לעבודה תקינה. ישנה גם אפשרות לשיקום בור הביוב והצנרת בעזרת חומרים שונים לאחר ניקוי בעזרת ביובית. במידה וכל הפתרונות לא יעילים למצב הביוב, יש לפנות להחלפת בורות וקווי הביוב.

שירותים נוספים לביוב ואינסטלציה מבית שרון מור

חברת שרון מור אינסטלציה ושיפוצים מוסמכת להפעיל שירותי ביובית הנמצאים בפיקוח המשרד לאיכות הסביבה ומשרד הבריאות. בעזרת שירותי הביובית שלנו אנו מבצעים עבודות ניקוי, שאיבה ושטיפה באמצעות לחץ מים של בורות וקווי ביוב. כמו כן, חברתנו מבצעת בדיקות ועבודות ביוב שונות ומגוונות החל מתחזוקה שוטפת, פתיחת סתימות, הוצאת שורשים ועד החלפת בורות וקווי ביוב.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת, ביצוע בדיקות ועבודות תחזוקה למערכת הביוב, צרו קשר עוד היום דרך האתר שלנו או בטלפון 072-33-80-239

חברת שרון מור זכתה בתעודת מחיר שירות ואמינות בתוכנית “יצאת צדיק עם חיים הכט”

נושאים בעמוד

נגן וידאו

שרון מור- יצאת צדיק!

                Call Now Button