הסדר ביטוח

נושאים בעמוד

נגן וידאו

יש דברים מסוימים שקשורים למבנה בו אנחנו חיים שיכולים להוציא אותנו משגרת החיים שלנו, אחד מהם הוא, ללא ספק, פיצוץ בצנרת. כשזה קורה, ולא משנה אם מדובר בפיצוץ קטן או גדול, מדובר על משהו משמעותי שעלינו לטפל בו באופן מיידי אחרת אנחנו לא יכולים להמשיך ולהשתמש בצנרת או ליהנות מהבית שלנו כפי שהיינו רגילים.

בניגוד למה שנהוג לחשוב, פיצוץ בצנרת לא חייב להתרחש ברגע אחד. זה יכול להיות תהליך שמתרחש לאורך זמן מסוים. לכן אנחנו גם יכולים לאבחן את הבעיה בשלב מוקדם ולהזמין אינסטלאטור שיטפל בה. אומנם יש בינינו לא מעטים שיש להם ידיים טובות והם יכולים לטפל בכל בעיה בעצמם, אך עדיף תמיד להזמין אנשי מקצוע שיעשו את העבודה, להם יש את הידע והכלים הנחוצים לטיפול בבעיה.

כיצד אנחנו יכולים לאבחן פיצוץ בצנרת

למשל, כשזרם המים חלש, אז אנחנו יכולים, אחרי שפסלנו את כל האופציות האחרות בנושא, אנחנו יכולים להניח שמדובר במשהו פנימי שדורש טיפול, אפשרות אחרת היא, כשאנחנו מתחילים לראות התנפחות של הקיר, היווצרות עובש בקירות או רטיבות. אלו סממנים מוכרים של נזילת מים, מה שאומר שבמקום מסוים, יש פיצוץ בצנרת. חשוב לומר, ייתכן מאוד שלא מדובר בצנרת האינסטלציה אלא בצנרת של המזגן דווקא, לכן חשוב לזהות את המקום בו זה מתרחש. אפשרות נוספת היא, ששעון המים שלכם עובד יתר על המידה, למרות שאתם לא מתקלחים הרבה, אין לכם מכונת כביסה או כל מכשיר אחר שצורך מים. מה זה אומר? שהמים נוזלים במקום מסוים למרות שאתם לא פתחתם ברזים.

כמובן שאם אתם מתעוררים בוקר אחד ומגלים דירה מוצפת, אז אתם יכולים להבין לבד שהיה פיצוץ בצנרת, במצב כזה אין ברירה אלא לפנות מיד לאינסטלאטור בשביל שיטפל בבעיה.

חשוב מאוד לפנות לגורם מקצועי, מנוסה, שיודע כיצד לאתר פיצוץ בצנרת בלי לשבור קירות או כל דבר אחר, מצד שני, אם נגרם נזק למבנה או לרכוש, מוטב לפנות דרך חברת ביטוח לאינסטלאטורים שנמצא בהסדר ביטוח, כך לא תצטרכו לשלם מחיר מלא שכן חברת הביטוח תשתתף בהוצאות.

לסיום, אתם מוזמנים לפנות אלי עוד היום ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית בנושא. שמי שרון מור, אני אינסטלאטור מקצועי, שמתמחה בגילוי פיצוץ בצנרת ואני עובד תחת הסדר ביטוח. ניתן ליצור איתי קשר במייל, בטלפון או דרך האתר. אתם מוזמנים לפנות בכל שעה ואשמח לעזור לכם.

נושאים בעמוד

נגן וידאו

שרון מור- יצאת צדיק!

                Call Now Button