הסדר ביטוח

נושאים בעמוד

נגן וידאו
הסדר ביטוח
הסדר ביטוח

הסדרי ביטוח הם דבר מאוד נדרש כאשר נקלעים למצב קטסטרופלי שתיקונו נדרש בדחיפות ועלות התיקון שלו קשה להוצאה מידית. כדי להקל את ההתמודדות עם מצבי פתע שכאלה, חברות הביטוח מציעות פוליסות לביטוחי דירה הכוללים נזקי צנרת, נזקים בשל רעידות אדמה, שריפות וכו’. מה יותר בעייתי? להתמודד עם חברות הביטוח כאשר חל מקרה הביטוח וגורם לנזק למבנה הבית. בכתבה הבאה נדריך אתכם איך להגיש תביעה לחברת הביטוח בקרות הנזקים.

מה היא פוליסה לביטוח דירה?

הסדר_ביטוח_שרון_מורפוליסה לביטוח דירה, מטרתה לבטח את מבנה הבית מפני נזקים אשר גורמים לירידת ערך המבנה, כמו: שריפה, ונדליזם, רעידת אדמה וכו’. בין היתר, הפוליסה מציעה כתב שירות נוסף, אשר מטרתו לבטח נזקי צנרת. כאשר פונים לקבל משכנתא מהבנק, כחלק מהבטוחות שהבנק מבקש עבור הדירה, הוא דורש ביטוח מבנה, כדי שבמקרה נזקים, הבית לא יאבד מערכו. סוכני הביטוח עורכים סקר בין ההצעות השונות של חברות ביטוח ולרוב מציעים את הפוליסה בעלת הפרמיה הנמוכה ביותר ללקוח, כדי לחסוך לו בעלויות החודשיות.

פיצוץ צנרת – מה הדבר הראשון שצריך לעשות?

כמובן שלפנות למוקד השירות הניתן לכם בכתב השרות עם הפוליסה. מוקד השירות כבר יפנה אליכם אנשי מקצוע שאמורים לטפל בבעיה. מעבר להשתתפות עצמית, שהיא הוצאה נמוכה יחסית לעלות הטיפול הכולל לא תהיה לכם הוצאה נוספת. חברות הביטוח אשר מכרו לכם את הפוליסה מעבירות את הטיפול לקבלני המשנה הנמצאים בהסדרי ביטוח למתן שירות בעת נזקי צנרת. לא אחת נתקלים מבוטחים בטיפול לוקה בחסר מול נותני השרות לתיקון בעיות הצנרת. נתחיל מזה שהאינטרס המובהק של חברות אלה הוא לתקן את הנזק בעלות הנמוכה ביותר ולאו דווקא המקצועית והיסודית ביותר. כאשר הבעיה חוזרת בשל טיפול לקוי, חברות הביטוח כבר יערימו קשיים על כיסוי הטיפול הנוסף.

במקרים כאלה הלקוחות כבר מתייאשים ונאלצים לפנות לבעל מקצוע מטעמם, שיעשה טיפול מקיף הרבה יותר למרות שנדרשת תוספת מבחינת התשלום. סקר שירות מקיף שנעשה על חברות במסגרת הסדרי ביטוח, הנותנות שירות לתיקונים בשל בעיות צנרת מטעם חברות הביטוח מעלה תוצאות מדאיגות. סוכני הביטוח אשר מוכרים את הפוליסות האלה מודעים לבעייתיות ומנסים לקדם פיקוח על הטיפול הניתן על ידי קבלני המשנה.

לסיכום, אם חל מקרה הביטוח ונגרם נזק למבנה הדירה אן למערכת האינסטלציה שבה, מומלץ לשאול את המוקד על נותני שירות שבהסדרי הביטוח ולבקש תיעוד על בגורם לבעיה כמו, צילום מקיף של הצנרת, כדי שיהיה תיעוד במקרה שהבעיה תישנה כי נעשה טיפול שאינו יסודי ודורש את חזרתו של אותו בעל מקצוע לתיקון יסודי יותר.​

​מוזמנים לקרוא בנוסף:

טיפול בעובש

נושאים בעמוד

נגן וידאו

שרון מור- יצאת צדיק!

                Call Now Button