הסדר מול חברות ביטוח

נושאים בעמוד

נגן וידאו

אינסטלציה ושיפוצים כולל מתן חוות דעת והסדר מול חברות ביטוח

שרון מור אינסטלציה ושיפוצים הוא בעל המקצוע שלך באזור המרכז! עם ניסיון של שנות עבודה רבות, מקצועיות מוכחת, אמינות בשירות והוגנות מחירים. אנו מספקים מענה וטיפול בעבודות אינסטלציה ושיפוצים מסוגים שונים ומציעים שירות אישי לכל לקוח ומחירים משתלמים ביותר ועובדים גם עם הסדר מול חברות ביטוח. שרון מור בעל תעודת מחיר, שירות ואמינות מהתוכנית “יצאת צדיק עם חיים הכט”

פתרונות אינסטלציה מתקדמים

החברה מבצעת עבודות אינסטלציה מתקדמות כמו איתור נזילות באמצעים טרמיים, הגברת לחץ מים, החלפת צנרת כללית, פתיחת סתימות וטיפול בצנרת הבית ומעניקה פתרונות מתקדמים ומקצועיים לכל סוגי עבודות האינסטלציה. כל עבודות האינסטלציה כוללות אחריות מלאה על התיקון. בתחום איתור הנזילות, אנו מבצעים את איתור תוך שימוש במצלמה טרמית וציוד מתקדם. פתרון זה מאפשר לנו לאתר את מיקום הנזילה המדויק בתוך הקיר ולבצע את התיקון נקודתית, ביעילות ומהירות וללא צורך בפתיחת קיר מלאה. כל עבודות האינסטלציה מתבצעות גם עם הסדר מול חברות ביטוח.

החלפת צנרת וטיפול בצנרת הבית

טיפול ותחזוקה שוטפת של צנרת הבית היא משימה שיש לבצעה אך ורק על ידי אינסטלטור מיומן ומקצועי. הטיפול יכול להיות פשוט כמו פתיחת סתימה או מורכב יותר כמו הגברת לחץ המים שבמקרה זה יש להגיע לסיבה של לחץ המים הנמוך ולתקנה. במקרים סבוכים יותר נדרשת החלפה של צנרת המים עקב התיישנות או ריקבון ונזילות תכופות. עבודות מסוג זה דורשות מקצועיות וניסיון רב. במקרה זה כדאי להפעיל הסדר מול חברות ביטוח ולעבוד עם אינסטלטור מקצועי.

שיפוץ חדרי אמבטיה ושיפוצים כללים

החלטה על שיפוץ חדר האמבטיה מלווה בהחלטות נוספות כמו הצורך בשיפוץ, העיצוב, הפונקציונאליות, התחזוקה וכמובן עלויות. השיפוץ מצריך בדרך כלל גם את החלפת הצנרת לחדשה ומתקדמת וביצוע השיפוץ בצורה איכותית ומקצועית. אנו מציעים פתרון כולל לשיפוץ חדרי אמבטיה הכוללים את כל עבודות האינסטלציה והשיפוץ תחת קורת גג אחת. בנוסף, אנו מציעים שיפוץ דירות כללי מ א’ ועד ת’.

מתן חוות דעת של אינסטלטור לחברות ביטוח

לביצוע עבודות אינסטלציה במקצועיות ואמינות, מתן חוות דעת לחברות הביטוח ועבודה בהסדר מול חברות ביטוח צרו קשר עכשיו

נושאים בעמוד

נגן וידאו

שרון מור- יצאת צדיק!

                Call Now Button