הצפת ביוב – כיצד מוצאים את מקור ההצפה

נושאים בעמוד

נגן וידאו

הצפת ביוב יכולה להיות הרסנית, ואתה צריך לטפל בזה בהקדם האפשרי. בעוד שהבעיה העיקרית היא סתימה בביוב, ישנן סיבות נוספות להצפת ביוב שאולי לא חשבתם עליהן.

 

סתימה ותיקון ביוב

גלישת ביוב היא בעיה נפוצה באזורים רבים. ישנן מספר סיבות לכך שהביוב עולה על גדותיו, ולא את כולן קל למצוא. סתימת ביוב היא אחת הסיבות הנפוצות ביותר לגלישה.

סתימה בביוב עשויה להיות תוצאה של יותר מדי חומר בקו הביוב או שיכול להיות שיש חפץ בצינור. שירותי תיקון ביוב יכולים לעזור בבעיות אלו, אך לרוב לוקח קצת זמן למצוא ולתקן את הבעיה.

 

גורמים לסתימה והצפת ביוב

הצפת ביוב היא הזרמה לסביבה של שפכים לא מטופלים עקב סתימה. אם אתם חושבים שאתם חווים סתימה בביוב, ייתכן שהמקור נמצא בנכס שלכם.

ישנם גורמים רבים המובילים להצפת ביוב. זה יכול לקרות בגלל עונת הגשמים, חיבורי צנרת שגויים, ניקוז חסום ואפילו צנרת דולפת. אך הסיבה השכיחה ביותר היא סתימת ביוב שמשמעותה היא שפסולת אסלה כמו שיער, מגבונים או צואה סותמים את צנרת המים בביוב.

 

הצפת ביוב – כיצד מוצאים את מקור ההצפה

הצפת שפכים היא בעיה מרכזית במקומות רבים בעולם. בתים, עסקים ובתי ספר רבים עדיין תופסים מי ביוב דרך הברזים, מה שאומר שיש בעיה בקו הביוב. ישנם כמה שלבים פשוטים לאיתור ולתיקון סוג זה של הצפה.

שלב 1: אתר את מקור ההצפה

אם יש לכם מים שיוצאים מהביוב או מהמרזבים שלך, סביר להניח שהגורם השורשי הוא סתימה בצינור. מצד שני, אם אתם מוצאים ביוב על פני השטח, ייתכן שהוא מגיע מפריצת צינור מים או קו ביוב שבור אי שם במעלה הזרם.

שלב 2: פנה למומחה כדי למצוא פתרון

ישנם אזורים שבהם פרויקט עשה זאת בעצמך אינדיבידואלי עשוי להיות לא מומלץ מכיוון שהם מערבים חומרים מסוכנים כמו גז או חשמל. אם אינכם יודעים מה אתם עושים, התקשרו לקבלת עזרה של מומחה באופן מיידי.

 

שירותי ביובית

אם מצאתם את מקור ההצפה אך היא מורכבת מאוד יש מצב לבחון שימוש בשירותי ביובית. שירות זה מפעיל רכב אינסטלציה התואם לשימוש לו אתם נזקקים. השירות איננו זול ולכן מומלץ לבחון את נותן השרות על פי זמינותו לפתור את הבעיה ואיכות העבודה.

מקווה שנהנתם לקרוא על הנושא של הצפת ביוב – כיצד מוצאים את מקור ההצפה.

 

האם יש לכם בעיית הצפה או סתימת ביוב בבית?

חייגו אלי לטלפון 072-3380239 או מלאו פרטיכם באתר ואחזור אליכם עם המידע הנחוץ.

נושאים בעמוד

נגן וידאו

שרון מור- יצאת צדיק!

                Call Now Button