כיצד מבצעים איתור נזילות עם מצלמה תרמית

נושאים בעמוד

נגן וידאו

בעיות ונזילות מהצנרת יכולים לעיתים לגרום לבלאגן רב ואי נוחות של ממש ואף לגרום לנזקים רבים כמו רטיבות ואף עובש. בעבר אנשי המקצוע היו צריכים לשבור קירות ולהרים מרצפות אך כיום קיימות שיטות מתקדמות יותר המאפשרות איתור יעיל ומדויק יותר של מוקד הבעיה. במאמר זה, נסביר כיצד מבצעים איתור נזילות עם מצלמה תרמית ומתי ניתן לבצע איתור בדרך זו.

באילו מקרים ניתן לבצע איתור נזילות עם מצלמה תרמית

קודם כל חשוב להבין שישנם סימנים שיכולים לסמן על נזילה בצנרת. למשל, במידה  והבחנתם בנזקי רטיבות או לחות בקירות או בתקרה, אם מד המים מסתובב ללא הפסקה ואפילו אם הרובה שבין הרצפות שינתה את הצבע שלה. באופן כללי אם רציתם לדעת כיצד מבצעים איתור נזילות עם מצלמה תרמית כדאי שתדעו כי ישנם כמה שיטות שונות. איתור נזילות במצלמה תרמית יכול להתאפשר במקרים בהם מקור הבעיה אינו בסיפון הכיור או בברז וקיים קושי לאתר את מקור הבעיה.

כיצד מבצעים איתור נזילות עם מצלמה תרמית בפועל

המצלמה התרמית הינה אמצעי יעיל לזיהוי הפרשי טמפרטורה. באמצעות הצילום במצלמה תרמית ניתן יהיה לראות את ההפרשים בטמפרטורות בין אזורים מסויימים בצנרת. לצורך איתור נזילות במצלמה תרמית יש לחמם את הצנרת זמן רב וזאת כדי שיהיה ניתן לראות את הצנרת באופן ברור על המסך. כשהמים חמים ניתן לעקוב אחרי צינורות המים ולראות במדויק את הכתם שמעיד על מיקום הנזילה. אם מדובר ברטיבות שאינה נגרמה מפיצוץ הצנרת עדיין ניתן לאתר את הנזילה עם מצלמה תרמית- בשימוש עם המצלמה ניתן יהיה לראות כתמים כחולים בנקודות ההשקה בין הקירות לרצפה.

אינסטלטור מקצועי ואמין לאיתור נזילות מהיר ומדויק

כמו עם הרבה דברים גם במקרה של נזילה או נזקי רטיבות, איתור מקור הבעיה הוא זה שיביא לפתרון הנכון. בדרך של איתור נזילות במצלמה תרמית האינסטלטור שרון מור יאתר את מיקום הנזילה במהירות וביעילות המירבית כך שתוכלו לחזור לשגרת חייכם ולסיים עם כל הבלאגן. האינסטלטור בעל תעודת הכרה מהתכנית “יצאת צדיק” כך שתוכלו להיות רגועים שתקבלו שירות אמין ומקצועי ביותר. אז אל תחכו שהזנק יחמיר והשאירו פרטים לתיאום טכנאי שיאתר את הבעיה בהקדם

נושאים בעמוד

נגן וידאו

שרון מור- יצאת צדיק!

                Call Now Button