כמה עולה שירות איתור נזילות

נושאים בעמוד

נגן וידאו

זיהיתם נזילה או פיצוץ בצנרת? צריכים לאתר את מקור הנזילה?

נזילה או פיצוץ בצנרת הבית יכולים לנבוע מליקויים בתשתית הצנרת, חלודה שהצטברה ויצרה סדקים וחורים שנוצרו בצנרת עקב עבודות שיפוצים. בעבר, כאשר היום מזהים נזילה או פיצוץ בצנרת היו מפרקים חלקים מהרצפה או מהקיר עד למציאת מקור התקלה. לאחר שהיו מוצאים את מקור הנזילה או הפיצוץ היו מחליפים את הנקודה הפגועה או מבצעים החלפה של כל תשתית הצנרת בהתאם למצב הפיזי שלה. כיום, איתור הנזילה נעשה ללא שבירת קירות או מרצפות שלא לצורך. אם אתם רוצים לדעת כמה עולה שירות איתור נזילות, תדעו שיש לכם 2 אופציות לביצוע הבדיקה – איתור הנזילה עם מצלמה תרמית ואיתור הנזילה עם חיישן גז. כל אופציה תואמת למיקום הנזילה במבנה שלכם.

איתור נזילות בתשתית הצנרת בתוך הבית

איתור נזילות בתשתית הצנרת של דירה או בית פרטי בתוך המבנה עצמו, יכולה להתבצע באמצעות מכשור מתקדם הנקרא מצלמה תרמית. המצלמה התרמית יכולה לזהות מבעד לקירות או למרצפות של הבית ריכוז של מים חמים ובדרך זו גם לזהות את מיקום הדליפה או הפיצוץ בצנרת. האינסטלטור המגיע אליכם הביתה, מזרים מים חמים לתוך מערכת המים בבית שלכם. לאחר הזרמת המים, הוא עובר עם מצלמה תרמית לאורך תשתית הצנרת באזור הקרוב לפיצוץ או לדליפה. המצלמה התרמית מזהה ריכוז גדול של מים חמים ויכולה לספק אינדיקציה למקור התקלה.

איתור נזילה המופיעה בחצר הבית

במידה והנזילה או פיצוץ צינור המים מופיע בתשתית הצנרת בחצר הבית שלכם, ניתן לבצע את איתור הנזילה באמצעות חיישן גז. האינסטלטור מזרים גז (שאינו רעיל או מזיק) בתוך צנרת המים ובמקביל מפעיל חיישן גז המזהה דליפת גז מתוך המערכת. במיקום בו הוא יזהה את דליפת הגז בתשתית הצנרת (יכול להתבצע גם מעל מרצפות, אדמה או דשא) הוא יבצע את העבודה לתיקון צנרת המים שלכם.

כמה עולה שירות איתור נזילות לתשתית הצנרת?

אם אתם מעוניינים לדעת כמה עולה שירות איתור נזילות לתשתית הצנרת ולקבל הצעת מחיר המותאמת במדויק למצב הנזילה בבית, צרו קשר עם שרון מור אינסטלטור ושיפוצניק המתמחה בביצוע בדיקות לאיתור נזילות. שרון מור מספק לכם מעטפת שירותים מלאה הכוללת את איתור הנזילה וביצוע תיקון תשתית הצנרת ללא שבירת מרצפות וקירות שלא לצורך.​

נושאים בעמוד

נגן וידאו

שרון מור- יצאת צדיק!

Call Now Button