מהי ספירלה לפתיחת סתימות וכיצד משתמשים בה

נושאים בעמוד

נגן וידאו

כשיש סתימה בצנרת הרבה פעמים העניין יכול לגרום לאי נוחות ופגיעה של ממש בשגרת החיים. המקום שנסתם יוצא מכל שימוש ולכן גם אי אפשר להשתמש בו עד שהבעיה נפתרת. כדי לסיים את הסיפור במהרה אפשר לפעמים לעשות שימוש בכלים פשוטים גם ללא צורך באינסטלטור מומחה. במאמר זה נסביר מהי ספירלה לפתיחת סתימות וכיצד משתמשים בה כך גם אתם תוכלו לנסות לטפל בבעיה בקלות ולהחזיר את המצב לקדמותו במהרה.

על ספירלה לפתיחת סתימות ומתי נדרש להשתמש בה

ספירלה לפתיחת סתימות היא למעשה כלי עבודה שניתן למצוא בכל בית אך לא כל אחד יודע כיצד להשתמש בו נכון. בעצם מדובר בסליל מתכת קפיצי מסולסל המגיע בקוטר של כס”מ ובאורכים שונים. בקצה אחד של הסליל הוא הופך לפחות צפוף ומסתיים בסוג של וו כאשר בקצה השני ישנה ידית אחיזה שניתן לסבוב על צירה ולמשוך בכוח כדי לשחרר את הסתימה.

כיצד לפתוח סתימה באמצעות ספירלה

בעקרון פתיחת סתימה באמצעות ספירלה מאפשר להגיע למקום הסתימה, ואז עם שימוש בכוח לדחוף או למשוך את הדבר שגרם לסתימה על מנת שתשתחרר. ראשית עליכם לפתוח את חור הניקוז ודרכו להכניס את הספירלה. לאחר מרחק קצר אולי תחושו במחסום שנובע מהזויות של הצנרת. מה שעליכם לעשות הוא לכוון את הקפיץ כך שיעבור וימשיך במורד הצנרת. כשתגיעו למקום החסימה עצמו תצטרכו לסובב את הקפיץ כך שאחיזת הגורם תשתחרר. כעת שאתם יודעים מהי סיפרלה לפתיחת סתימות וכיצד משתמשים בה תוכלו לנסות זאת גם בעצמכם.

אינסטלטור המתמחה בפתיחת סתימות יפתור את הבעיה במהרה

כשיודעים מהי ספירלה לפתיחת סתימות וכיצד משתמשים בה לרוב ניתן לפתור את הבעיה בקלות יחסית, אך לפעמים פתיחת סתימה עשויה להיות משימה לא פשוטה. במקרים כאלה, יש צורך לפנות באינסטלטור שיידאג לטפל בבעיה ולשחרר את הסתימה במהרה. האינסטלטור שרון מור בעל תעודת הוקרה מהתכנית “יצאת צדיק” קיבל הכרה על עבודתו המקצועית והאמינה דואג לטפל כל בעיה בדרך הנכונה יותר ובמהירות האפשרית. אז אם אתם מתמודדים עם סתימה עקשנית ומחפשים איש מקצוע אמין שאפשר לסמוך עליו הגעתם למקום הנכון- השאירו פרטים ונחזור אליכם לתיאום ביקור בהקדם האפשרי

נושאים בעמוד

נגן וידאו

שרון מור- יצאת צדיק!

                Call Now Button