מכשיר לגילוי נזילות מים

נושאים בעמוד

נגן וידאו

מהי מצלמה תרמית ואיך היא מזהה נזילות?

זיהוי מקור של נזילה הוא החלק החשוב ביותר בכל תיקון של תשתית צנרת אינסטלציה. זיהוי נכון יכול לחסוך שבירה של קירות ומרצפות שלא לצורך ולקצר את תהליך העבודה. בדרך זו, תהליך התיקון יהיה חסכוני ויעיל יותר ויאפשר לכם להחזיר את התשתית של הצנרת לתפקוד מלא בכל רחבי הבית. באמצעות מכשיר לגילוי נזילות מים, ניתן לזהות ריכוזי מים גדולים מבלי לשבור קירות, מרצפות או תקרות. במאמר הבא נסביר איך המכשיר עובד ומה היתרונות שלו לעומת האופציות שהיו קיימות פעם.

איך בעבר היו מזהים את המקור לנזילה?

לפני השימוש במכשירים מתקדמים טכנולוגית לאיתור של נזילות, האינסטלטורים היו שוברים את הקירות, מרצפות או את החלק בתקרה באזור בו נמצאת הנזילה. אם הם בחרו בנקודה שאינה נכונה, הם היו ממשיכים בשבירה עד להגעה למקור הנזילה. רטיבות, עובש או נזילה של מים דרך מרצפות, קירות או תקרות אינה מעידה על מיקום מדויק של מקור הנזילה. הסיבה לכך נובעת מהעובדה שהמים ישאפו תמיד להגיע לאזור נמוך ולנזול כלפי מטה עקב כוח הכבידה. כאשר זה קורה, מים יכולים לרדת לדוגמא מפיצוץ בצנרת באמצע הקיר עד לאזור הפאנלים של הקיר ואת הרטיבות תראו רק באזור הרצפה. לכן, הפתרון היעיל ביותר הוא מצלמה תרמית המזהה את מקור הנזילה.

איך היום מזהים מקור לנזילה?

היום כפי שציינו משתמשים באמצעים מתקדמים כמו מכשיר לגילוי נזילות מים בכדי לאתר נזילה. המצלמה התרמית היא המכשיר המתקדם ביותר הקיים היום בתחום זה. המצלמה יכולה לקלוט קרינה אינפרא אדום שהעין האנושית לא יכולה לקלוט. קרינה אינפרא אדום נפלטת מכל גוף בהתאם לטמפרטורה שלו. המצלמה התרמית במקרה הזה יכולה לזהות גופים חמים כמו מים חמים. בכדי לזהות ריכוז גדול של מים, פותחים את המים החמים בבית לזמן ממושך במטרה שהמים החמים יזרמו בכל המערכת. ברגע שזה קורה, מתחילים לעבוד עם המצלמה במטרה לזהות את מקור הנזילה בצנרת הבית.

כמה עולה העבודה עם מכשיר לגילוי נזילות מים?

המחיר לעבודה מקצועית עם מכשיר לגילוי נזילות מים נקבע במידה רבה בהתאם לגודל הבית שלכם ולמספר הנקודות שיש לבדוק בהן נזילות. אני, שרון מור אינסטלטור ושיפוצניק מזמין אתכם לקבל ממני את השירות המקצועי ביותר לאיתור של נזילות בתשתית האינסטלציה, כולל שירותי תיקון מקצועיים לכל בעיית אינסטלציה שיש לכם.

נושאים בעמוד

נגן וידאו

שרון מור- יצאת צדיק!

                Call Now Button