מצלמה טרמית

נושאים בעמוד

נגן וידאו

אחת הבעיות של מבנים ישנים משותפים היא, הצנרת בהן מאוד ישנה וכתוצאה מכך יש לא מעט מקרים של רטיבות ונזילות. מצב זה מוכר במיוחד במבנים ישנים, שכן במקרים של מבנים חדשים, הצנרת היא מן הסתם יותר חדשה ובמקרים של מבנים פרטיים, קל יותר לפתור את הבעיה, מה עוד שהשימוש בצנרת הוא פחות מאשר במבנה מגורים משותף. לכן במקרים של בית משותף נדרש תשומת לב רבה יותר לעניין.

אחת הדוגמאות הקלאסיות היא כשיש בעיה בצנרת ונגרמת רטיבות בקירות או כשהאיטום בגג איננו טוב מספיק וזה גורם לכניסה של מים אל תוך המבנים. צריך לזכור, רטיבות על קירות גורמת לנזקים משמעותיים לא רק לקירות הדירות אלא לכלל המבנה, במיוחד אם מים מצליחים לחדור פנימה אל פיר המעלית, לחדר המכונות או אל המרתף. כמו כן, במקרים בהם נכנסים מים פנימה אל הדירות עצמן, הרי שנגרם נזק עצום לרהיטים ולחפצים. לכן רצוי בכל פעם שיש חשש שאכן יש בעיה של רטיבות, להזמין אינסטלטור שמתמחה בתיקון צנרת בבית משותף, איש מקצוע שיש לו כוח אדם מספיק גדול שיעזור לו וכן שיש לו ציוד מספיק משוכלל וטוב, למשל מצלמה טרמית בעזרתה הוא יכול לאתר את הבעיה ולפתור אותה.

מצלמה טרמית לאיתור נזילות

נקודה חשובה שיש לזכור, הפתרון של תיקון צנרת בבית משותף, חייב להתבצע בהסכמת כל הדיירים, ייתכן אומנם שחלק מהדיירים לא יסכימו לכך, מאחר ומדובר בהוצאה כספית גדולה והנזק שנגרם לא משפיע עליהם, אך מאחר ומדובר בצנרת משותפת הרי שהם יצטרכו לשאת גם בעלויות התיקון. לכן יש לקיים ישיבה של הוועד, ליידע ולקבל את הסכמת הדיירים לטיפול בבעיה. נקודה נוספת שחשוב לציין היא, תיקון צנרת בבית משותף יכול לקחת זמן מה ולהשפיע על איכות החיים של הדיירים, לא מדובר בתיקון נקודתי, שכן יש לבדוק האם הנזק שנגרם הוא רק מה שנראה לעין או מעבר לכך. לכן חשוב לבצע תיקון מקיף ולבחון אפשרויות של איתור נזילות באופן נרחב בשביל שלא להשאיר שום דבר פתוח.

לסיום, אתם מוזמנים ליצור איתי קשר ואני אשמח להציע לכם הצעת מחיר לתיקון צנרת בבית משותף. שמי שרון מור ואני אינסטלטור מומלץ תל אביב וגוש דן. אתם מוזמנים לפנות אלי עוד היום ולקבל הצעת מחיר ייחודית בתחום. כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור איתי קשר בטלפון או דרך האתר ואשמח לעמוד לרשותכם.

 

מוזמנים לקרוא בנוסף:

צילום תרמי לאיתור נזילות

נושאים בעמוד

נגן וידאו

שרון מור- יצאת צדיק!

                Call Now Button