עבודות צבע

נושאים בעמוד

נגן וידאו
עבודות צבע
עבודות צבע

עבודות צבע לבתים או משרדים מעניקים תחושה של ניקיון ואסתטיות. צביעת הבית כרוכה בלא מעט סידורים מקדימים, יש מספר דברים שכדאי לחשוב לפני שמתכננים עבודות צבע לבית. מתי כדאי לצבוע? מה ההוצאה הכספית המקובלת על צביעה והאם יש תזמון השפעה על העלות.

מה העונה הטובה ביותר לצביעת הבית ?

צביעת הבית חלק בלתי נפרד מכל עבודת שיפוצים. החשק לחדש ולהעניק תחושת ניקיון ואסתטיקה לבית מופיע בעיקר עם בוא האביב, לפני חג הפסח. בתקופה זו קיימת אוירה כוללת להתחיל בתהליך לחידוש המראה של הדירה. העלייה בעונה זו בביקוש לצביעת דירה תורמת רבות לעליית מחירים של הצבעים.

אם אתם רוצים להתחדש, האם גם לכם מתאים שזה יהיה לפני חג הפסח או שתעדיפו להמתין לתקופה השקטה יותר של הצבעים כדי שיוכלו לחדש לכם את הבית. זה גם המקום להתמקח עימם על מחיר נמוך בהרבה ממה שהיו מציעים לכם לפני החג. אבל חלון ההזדמנויות הזה לא נמשך לאורך זמן.

הקיץ בפתח. עונת הקיץ ידועה בעונת שיא במעברי דירות. לפני שעוברים דירה, הרבה מבקשים לצבוע אותה לפני שהם מכניסים את כל תכולתם. וכאן שוב הזמינות של הצבעים יורדת, הביקוש עולה ומחירי הצבע והסיד גם הם מאמירים בתקופה זו. מכאן שגם עונת הקיץ היא תקופה יקרה לצביעת הבית.

עבודות צבע לבית – עשה זאת בעצמך

אם החלטתם לקחת את פרויקט צביעת הבית על עצמכם, דעו שהעניין כרוך בלא מעט דברים שיש לקחת בחשבון. הראשון שבהם הוא בחירת הצבע. אם החלטתם שאחד הקירות יהיה צבוע בצבע שונה מיתר קירות הבית, חשוב שתדעו כי קודם צביעת אותו קיר, עליכם לסייד אותו בצבע בסיס
כמו את כל קירות הבית. רק לאחר שהצבע התייבש, תוכלו להעניק את הגוון השונה לאותו קיר. קיימים סוגי צבעים רבים ועל סוג טוב מומלץ להתייעץ עם יועצי המכירות במקום. כמו כן, הם יציעו לכם את כלי העבודה שישמשו אתכם לצביעה. כיום, מקובל להשתמש ברולים איכותיים ועבודת הצביעה נעשית הרבה יותר פשוטה וקלה מאשר עם מברשות סיד.

על מה חשוב להקפיד בעת הצביעה?

חומרי הצביעה מכילים לא מעט חומרים כימיים. שאיפתם לאורך זמן עשויה להזיק לבריאות. לכן, הכלל החשוב ביותר הוא אוורור הבית. יש לדאוג שכל חלונות הבית יהיו פתוחים. כמו כן, לא מומלץ שיהיו באזור בעת הצביעה וכמה ימים אחרי אנשים מבוגרים, חולים, נשים בהריון, ילדים ותינוקות. לכן החורף הוא לא עונה טובה לצביעה בגלל שלרוב מקפידים לאגף את כל חלונות הבית. הפעלת אוורור לא מהווה פתרון כיוון שאדי הצבע חייבים להתנדף החוצה.​

מוזמנים לקרוא בנוסף:

שירותי ביובית

נושאים בעמוד

נגן וידאו

שרון מור- יצאת צדיק!

                Call Now Button