פיצוץ בצנרת

נושאים בעמוד

נגן וידאו

1
איך שלא תסתכלו על זה, פיצוץ בצנרת פשוט אינו יכול שלא להיות צרה צרורה. הוא מביא לנזק משמעותי במבנה שלנו, ופוגע בהמשך היכולת שלנו להתנהל. קושי אחר הוא שפיצוצים בצנרת, מטבע הדברים, אינם נפתרים מעצמם, אלא נוטים להחמיר את הנזק שהם יוצרים בהיעדר טיפול מקצועי. בתנאים האלה ברור מדוע פנייה למומחי אינסטלציה ושיפוצים שמבצעים גם עבודות צנרת היא הכל חוץ ממותרות.

על המורכבות של פיצוצי צנרת

פיצוץ בצנרת נגרם לרוב עקב בלאי או פגיעה נקודתית במערכת הצנרת, כשמבחינה טכנית מדובר כאן ביצירת לחץ על ידי המים שעוברים בה, שמביא בסופו של דבר לפיצוץ הבלתי נמנע. עצם הפיצוץ, כפי שרמזנו מעלה, מביא ללא מעט נזקים פוטנציאליים, חלקם חמור במיוחד: הצפות של מבנים שלמים, נזקי רטיבות רבים (כמו עובש או נזקים לבטון), פגיעה במרצפות או בקירות המבנה, פגיעה בכל תשתית הצנרת – והרשימה, למרבה הצער, עוד ארוכה.

בתנאים האלה, אין הפתעה בכך שתיקון פיצוץ בצנרת מהווה חלק בלתי נפרד מסל השירותים של הגורמים המבצעים עבודות צנרת. מורכבות העבודה תלויה במאפיינים הספציפיים של הפיצוץ, אבל בכל מקרה כמעט בלתי אפשרי לחשוב על פתרון הבעיה ללא אינסטלטור. כאשר הפיצוץ מופיע באחד החלקים החשופים של הצינור, שאינו מוסתר על ידי קיר, הפתרון פשוט יחסית ומבוססת על החלפת קטע הצינור הפגום בקטע חדש.

לעומת זאת, אם הצינור מסתתר מאחורי קיר או מרצפה – כפי שקורה לא מעט – בראש ובראשונה יש לחשוף אותו (באמצעות פעולות שבירה), לבצע את ההחלפה ולאחר מכן לבנות מחדש. כאן הגבולות בין עבודות אינסטלציה לעבודות שיפוצים הולכים ונעשים מטושטשים.

אז איך מתחילים?

כדי לטפל על הצד הטוב ביותר בבעיות של פיצוץ בצנרת, יש לפנות למומחים שלוקחים על עצמם את כל ההיבטים של המלאכה, ורצוי כאלה שגם מבצעים עבודות שיפוצים בעת הצורך. למרבה השמחה, שרון מור עונה על ההגדרה הזו, והוא בעל המקצוע אליו עליכם לפנות באזור המרכז. הוא מבצע עבודות ללא דופי, כאשר הזמינות גבוהה במיוחד (24 שעות ביממה) והאמינות שלו היא ללא פשרות. כל אלה מאפשרים לכם להתמודד עם הפיצוץ ביתר קלות.

נושאים בעמוד

נגן וידאו

שרון מור- יצאת צדיק!

                Call Now Button