צילום צנרת

נושאים בעמוד

נגן וידאו

יש לי הצפה בביוב או רטיבות בקירות מה עושים?

בעיות במערכת הביוב והצנרת גורמות לבלאגן גדול של הצפות, לכלוך רב וריח רע ובאופן כללי לא מאפשרות להיות במקום ההצפה עד שמגיע התיקון. במקרים אחרים גורמות לנזקים של רטיבות ועובש בקירות. אחת הבעיות שנתקלים בהם כשצריך לתקן נזילה היא הקושי שבאיתור מיקום התקלה. בעבר אף היו צריכים לשבור קירות ולפתוח מרצפות כדי לאתר את מוקד הנזילה. חברתנו מאפשרת שימוש בצילום צנרת בעזרת מצלמה תרמית שמזהה הפרשי טמפרטורה במקרה שהמים הזורמים חמים. אנו נבטיח לאתר את הכשל בצנרת במהירות כדי להחזיר את המצב לקודמתו.

צילום צנרת וצילום ביוב

כדי לאתר את התקלה ולטפל בה בהקדם יש לבצע צילום צנרת וצילום ביוב. כיום ניתן לעשות שימוש בשתי שיטות אך צריך לבחור באמצעי הצילום המתאים ביותר לבעיה באופן ספציפי:

=         *מצלמות עם סיב אופטי- מצלמות שדוחפים פנימה ומאפשרות זוית ראיה רחבה של כ360 מעלות. מתאימות במיוחד לאיתור בעיות בצינורות רחבים.

=         *צילום ביוב בעזרת רובוטים- הרובוטים יכולים לבצע גם עבודת חיתוך במקרה הצורך מלבד עבודת הצילום ואיתור תקלות. מגיעים גם לטווחים רחוקים.

במקרה והנזילות בבית שלכם לא מגיעות מהסיפון בכיור או מהברז ויש קושי לאתר את מיקומה ניתן לעשות שימוש בצילום צנרת עם מצלמה תרמית ייחודית שהשימוש בה יעיל וחוסך את הבלאגן של פתיחת רצפות ומאתר בקלות את מוקד הבעיה על המקום.

איתור כשלים בצנרת או בביוב

אם נתקלתם בבעיית אינסטלציה כלשהי בין אם מדובר ברטיבות בקירות שלא בעונה הגשומה, הצפה ממערכת הביוב או כל דבר אחר. יש לטפל בבעיה במהירות האפשרית כדי למנוע נזק גדול יותר מהנזק שכבר קיים. שרון מור אינסטלטור מקצועי בעל ניסיון בתחום איתור נזילות וצילום צנרת כאן כדי להשיב את הסדר לבית במהירות ובמקצועיות מירבית! בתור איש מקצוע המוכר ע”י התכנית “יצאת צדיק” תוכלו להיות רגועים שבחרתם באיש המקצוע האמין והאחראי ביותר לביצוע עבודות צנרת וכל זאת במחירים הוגנים ושוים לכל כיס! אז השאירו פרטים כאן ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם לתיאום הגעת אינסטלטור

נושאים בעמוד

נגן וידאו

שרון מור- יצאת צדיק!

                Call Now Button