צילום תרמי לאיתור נזילות

נושאים בעמוד

נגן וידאו

חברתנו מבצעת איתור נזילות עם המכשור המתקדם ביותר
ומבצעת תיקון במקום – כולל אחריות מלאה לתיקון !!!

מצלמה טרמית לאיתור נזילות

בשנים האחרונות יותר ויותר אינסטלאטורים החלו להשתמש במצלמה טרמית לאיתור נזילות, מצלמה זו מאפשרת להם לאתר נזילות מאחורי קירות, כך שאם יש פיצוצים של צנרת או כל דבר אחר שגורם לרטיבות מאחורי הקיר, הרי שלא צריך לפרק את הקיר או לפתוח אותו, אלא אפשר באמצעות מצלמה זו לאתר את המקום בו יש נזילה ובכך לפתור את הבעיה.

מכשיר לגילוי נזילות מים, הוא מכשיר מאוד פשוט, מדובר במצלמה טרמית שמשתמשים בה באופן הבא, עוברים בעזרתה על הקיר, ומאתרים את המיקום בו יש רטיבות. המיקום מתגלה בזכות העובדה שהמצלמה כוללת אינפרא אדום אשר באזורים קרים, הטמפרטורה משתנה. במקומות בהם יש רטיבות הטמפרטורה בדרך כלל משתנה וכך אפשר לדעת שמדובר באזור בעייתי.

איתור נזילות במצלמה טרמית

חשוב לציין, השימוש במצלמה טרמית לאיתור נזילות אפשרי בכל קיר וזה היתרון הגדול של מצלמה זו, היא מאפשרת לבצע את המעקב בצורה ברורה ופשוטה, היא חוסכת זמן עבודה יקר ובעיקר עלויות גבוהות, שכן במקום שנצטרך לשבור את הקיר, נוכל פשוט להיעזר במצלמה לאתר את המקום בו יש רטיבות ומשם להגיע אל הנקודה שיש צורך לטפל בה.

במשך שנים אינסטלאטורים חיפשו גלאי נזילות מסוגים שונים שיחסכו מהם את הצורך לפתוח את הקיר ומהלקוחות את הצורך לעבור את התהליך שיכול להיות הרסני למבנה ולעלות כסף רב. איתור נזילות במצלמה טרמית באמצעות אינפרא אדום היא בדיוק מה שמחפשים. לא פעם מצלמה זו גם משמשת לאיתור נקודות נוספות בתוך הקיר, לא רק במקרים של אינסטלציה יש לומר אלא גם במקרים אחרים, לא פעם משתמשים במצלמות אלו בשביל לאתר חומרים ואפילו בני אדם שנמצאים מאחורי קירות או דלתות.

 מצלמה תרמית לאיתור נזילות

המצלמות לאיתור נזילות שינו באופן מהותי את כל הגישה של האינסטלציה ואפשרו לעוסקים בתחום לאתר בקלות בעיות ופגמים שניתן להתמודד איתם כעת בצורה פשוטה וקלה. זה איפשר שינוי עמוק לא רק בפתרון אשר מוצע ללקוחות אלא גם חסכון ניכר בעלויות לאורך זמן ובוודאי כשמדובר במקרים קיצוניים של רטיבות בתוך הקירות.

לא אחת פונים רבים וטובים ומבקשים את שירותיהם של שרברבים כאלו ואחרים לתיקון בעיות במערכות האינסטלציה בביתם. הרבה מאוד מכל אותן התקלות ניתן לא פעם למנוע מבעוד מועד על ידי תחזוקה נכונה ביותר או על ידי פעולה מונעת. אולם עם זאת לעיתים קרובות תקלה כזו או אחרת המערכת הצינורות של הבית תופסת את בעלי הבית לא מוכנים.

מה היא המשמעות של צילום תרמי לאיתור נזילות? מה היא המשמעות של הימצאותה של רטיבות על הקיר? איך ניתן לפתור את בעיות הנזילות בבית בצורה המהירה והיעילה ביותר?

אחת הבעיות המטרידות ביותר היא בעיית הנזילות. בעיה זו של נזילה מצינור כזה או אחר עשויה לא פעם להיות אף מסוכנת ביותר. מים אשר חודרים אל מערכות החשמל או נזילה אשר אינה מתגלית בזמן עשויה להחליש באופן משמעותי ביותר קירות וקורות, לגרום לחלודה לפורר ברזלים ועוד כהנה וכהנה תופעות מטרידות. כמו כן מים עומדים ועובש יכולים להביא מזיקים רבים ואף לגרום למחלות.

היות ומדובר לרוב בנזילות בתוך הקירות או מתחת למרצפות אזי קשה מאוד לגלות את המוקד של הנזילה. צילום תרמי לאיתור נזילות זו השיטה המתקדמת ביותר והנכונה ביותר. האינסטלטור שרון מור עושה שימוש באותו צילום תרמי לאיתור נזילות וכמו כן בעוד אמצעים טכנולוגיים מתקדמים רבים אחרים על מנת ליעל את העבודה ולהביא את הפתרונות המהירים ביותר ללקוחות.

גילוי נזילות? למה דווקא השרברב שרון מור?

כאמור גילוי נזילות ופתרון כל סוגי הבעיות הם עניין של ידע רב וכמו כן של הרבה מאוד ניסיון. צוות מקצועי יפקוד את ביתכם וימצא את מוקדי הנזילות במקצועיות ובאחריות מלאה. לשרון מור יש הרבה מאוד לקוחות ממגזרים שונים החל מלקוחות עסקיים ועד ללקוחות פרטיים. שרון מור מקפיד מאוד על איכות השירות לכל לקוח ולקוח.

איתור רטיבות? האינסטלטור שרון מור למענכם!

לאינסטלטור שרון מור יש הרבה מאוד שירותים המוענקים לאורך 24 שעות. בין יתר השירותים ניתן ליהנות משירותי תיקוני דודי שמש, שירותי איתור רטיבות, שירותי פתיחת סתימות בשירותים ועוד.

צילום תרמי לאיתור נזילות

נושאים בעמוד

נגן וידאו

שרון מור- יצאת צדיק!

                Call Now Button