שיפוץ דירה

נושאים בעמוד

נגן וידאו
שיפוץ דירה
שיפוץ דירה

שיפוץ דירה

שיפוץ דירה מטרתו להשביח את הדירה הקיימת. לתקן פגמים ולהוסיף לה שטחים שישרתו את דיירי הבית. השיפוץ כולל עבודות צבע, חשמל, אינסטלציה ריצוץ ועוד. לכל תחום מומלץ שיעסוק איש המקצוע המתאים לאותו תחום. לכן יש למצוא קבלן שיפוצים שיאגד עבורכם את אנשי המקצוע הראויים והמוסמכים לשיפוץ דירה כולל.

מה הם הקווים המנחים לתכנון שיפוץ דירה יעיל?

שיפוצים של דירות ובתים נוגעים בהרבה תחומים הנוגעים לענף הבנייה. לא תמיד קבלן שיפוצים יכול לענות על כל דרישות השיפוץ בכל התחומים. לכן לפני שבוחרים קבלן שיפוצים ראוי לערוך עמו שיחת תיאום ציפיות לגבי התכנון שלכם והתוצאה הסופית לה אתם מצפים תחת תקציב מוגבל , כדי שאותו קבלן יוכל להעריך האם הוא אכן יעמוד במורכבות השיפוץ הנדרש. בחירת קבלן שיפוצים חייבת להיות זהירה מאוד ומלווה בהמלצות קודמות ובדיקת עבודות שיפוצים אחרות של אותו קבלן לפני שתתחייבו לתשלום כסף כל כך גבוה.

אילו עבודות נדרשות ואיך לתכנן תקציב לשיפוץ דירה?

השיפוץ יכול להתחיל מתכנית של צביעת קירות והעתקת נקודת חשמל ועד לתכנית הכוללת, שבירת קירות, בניית פרגולות, החלפת דלתות, עבודות חשמל, אינסטלציה ועוד . שיפוץ כזה דורש היקף עבודות הרבה יותר גבוה ומגוון שלם של אנשי מקצוע שיוכלו לטפל כל אחד בתחומו בחידוש מקום המגורים. כל דירה, גם אם היא ישנה ביותר, יכולה לעבור תהליך שיפוץ אשר יעניק לדיירים שבה חיים הרבה יותר איכותיים. שיפוץ מורכב ומקיף מחייב את הדיירים של אותה דירה לעזוב ולאחסן את תכולת במקום אחר כדי לאפשר לעובדים בבית מרחב ראוי לביצוע העבודות. לכן ההמלצה הגורפת היא לערוך שיפוצים כלליים לדירה בטרם נכנסים אליה.

עלויות השיפוץ

קבלני שיפוצים מתחייבים לאנשי המקצוע לביצוע עבודות ולכן נדרשת מקדמה לקבלן בטרם מתחילים את העבודות. חשוב שתנאי התשלום יהיו מוסדרים על הסכם כתוב מראש. התשלומים בדרך כלל משולמים בכל מועד על פי התקדמות קצב העבודה. כמו כן, ההסכם מפרט את דרישות הלקוח, בעל הדירה, לכל חלק בבית, לאחר שבחר את הגוונים והצורות של כל חלק הנדרש להחלפה (לדוגמה, דלתות, אריחים). מומלץ כי הלקוח יגיע לביקורות, אך לא תכופות מדיי, כדי לוודא כי עבודות השיפוצים מתקדמות טוב וכי הובנה כוונתו העיצובית. אם כבר מבצעים שיפוץ, מומלץ לא לחסוך בחומרים ועבודה אלא להתאמץ קצת יותר מבחינה כלכלית וזאת על מנת להיות מרוצים מהתוצאה הסופית. השבחת דירה היא השקעה שרואים אותה לאורך שנים.​

מוזמנים לקרוא בנוסף:

שיפוץ חדר אמבטיה

נושאים בעמוד

נגן וידאו

שרון מור- יצאת צדיק!

                Call Now Button