שיפוץ חדר אמבטיה

נושאים בעמוד

נגן וידאו
שיפוץ חדר אמבטיה
שיפוץ חדר אמבטיה

שיפוץ חדר אמבטיה

שיפוץ חדר אמבטיה הוא פרויקט בבית הגורם לכם לתחושה של חדשנות וניקיון. חדר האמבטיה הוא מקום בבית בו אנו נוהגים לבקר כל יום לפחות פעם אחת במטרה להתנקות ולחדש את עצמנו מוטב כי התחושה שנקבל שם תהיה אסתטית יוקרתית ומפנקת. אז מה הם העקרונות המנחים לשיפוץ חדר אמבטיה?

תכנון מראש תנאי הכרחי ליצירת חדר אמבטיה מעוצב ופונקציונלי

כמו כל דבר בחיים בפרט אם מדובר על שיפוצים, יש לחשוב מראש על הצרכים המשפחתיים והעיצוב האישי. לדוגמה, משפחה עם ילדים תעדיף אמבטיה במקום מקלחון. בחירת החיפוי כיורים, ברזים , מראות ומקלחונים הולכת להכניס אתכם לרמת תקציב שחייב להיות מוגדר מראש. על כל פריט יש לערוך מחקר לגבי עלויות, איכות החומר, תחזוקה הנדרשת וקלות הניקוי שלהם. עיקר התקציב יוקדש לחיפוי הקירות. החיפוי הוא גם מה שקובע בסופו של דבר את האווירה הכוללת בחדר האמבטיה.

הקפדה על רמת אינסטלציה גבוהה

שיפוץ חדר אמבטיה נוגע באחת המערכות החשובות לשגרת החיים בבית והיא מערכת אינסטלציה. שיפוץ יסודי בחדר האמבטיה יהיה חייב לעשות שינויים בצנרת האינסטלציה במקום. נגיעה בצנרת בבית דורשת ידיים מקצועיות לבחירת מערכות והתקנים שיספקו עמידות ובידוד טוב. כמו כן, חשוב שלא ייפגעו בצנרת הקיימת על מנת לא לגרום לנזילות ודליפות אשר יצריכו תיקונים נוספים ושיפוץ מחדש. מומלץ לבחור באינסטלטור לביצוע עבודות השיפוץ מנוסה ואמין. מעבר למערכת האינסטלציה באמבטיה מעורבת גם מערכת החשמל. בין אם מדובר בספוטים להארת הכיור , התקנת שקע מיוחד למייבש שיער או תנור תלוי לחימום חדר האמבטיה ישנם שיקולים בטיחותיים שרק חשמלאי יכול להעריך אותם ולכן מומלץ להתייעץ גם עם חשמלאי להתקנה נכונה של אבזורם חשמליים בחדר האמבטיה אשר נוטה ללחות יתירה מיתר החדרים בבית.

בחירת קבלן לשיפוץ חדר אמבטיה

לפני שסוגרים עם קבלן לשיפוץ טוב של חדר האמבטיה מומלץ לערוך הסכם מסודר עמו הכולל את העלויות והזמנים הסופיים לאספקת חדר האמבטיה החדש שלכם. לא נעים לחיות בבית מנוטרל חדר אמבטיה לאורך זמן ולכן חשוב לסכם מראש את הדברים. חשוב להגיע עם הקבלן על הסדר תשלומים נוח שתוכלו לעמוד בו. הקבלן שאותו בחרתם לעבודות השיפוצים צריך להיענות לדרישותיכם העיצוביות אך מבחינה מקצועית מומלץ כי תסמכו עליו שהוא יודע איך לנתב את העבודה בצורה המקצועית והיסודית ביותר. לכן חשוב כי על הקבלן שבחרתם יהיו המלצות לגבי אמינות ואיכות העבודה שלו.

 

מוזמנים לקרוא בנוסף:

הגברת לחץ מים

נושאים בעמוד

נגן וידאו

שרון מור- יצאת צדיק!

                Call Now Button