שיפוצים בכפר סבא

נושאים בעמוד

נגן וידאו

גרים באזור השרון וצריכים שיפוץ? אנו מבצעים שלל עבודות שיפוצים בכפר סבא והסביבה

אין כמו בבית וכשיש צורך לחדש מטבח, חדר אמבטיה או כל דבר אחר נרצה לעשות זאת על הצד הטוב ביותר כדי שנוכל להנות מהתחושה הנעימה כמו בבית חדש. זה בדיוק מה שאפשר לצפות לו משיפוץ בבית במיוחד כשמדובר בבית שאתם גרים בו הרבה שנים וכשהתחילו להופיע בעיות שדורשות טיפול. בתור איש שיפוצים בעל ידע רב וניסיון אשמח לתת לכם שירות אמין ומקצועי ולעשות עבודה לשביעות רצונכם. אני מבצע את רוב עבודות השיפוצים בכפר סבא בעיקר אך יכול להגיע לכל מקום בסביבה.

השלבים בתהליך השיפוץ

ראוי להתחיל מתכנון מראש מבחינת איך תרצו שתוצאות השיפוץ ייראו באם מדובר בשיפוץ שנועד לשפר את נראות הבית מבחינת העיצוב הכללי ובאם מדובר בשיפוץ אמבטיה למשל חשוב לבחור באריחים איכותיים, זכוכית למקלחון או אמבט איכותיים וחיפויי קיר עמידים כדי שהשיפוץ יישאר איתכם לאורך שנים. לאחר מכן מומלץ להיוועץ באיש השיפוצים לראות כי ניתן לבצע אצלכם את השיפוץ כפי שתיכננתם עם כל המורכבויות כדי למנוע בעיות בעתיד. הותק הרב שצברתי בביצוע עבודות השיפוצים בכפר סבא והאזור מאפשר לי לעזור לכם לתכנן ולבצע כל עבודת שיפוצים בצורה היעילה ביותר.

אילו עבודות שיפוצים בכפר סבא אני מבצע

בדר”כ שיפוץ הבית כולל בתוכו מספר תחומים מענף הבנייה כמו: אינסטלציה, חשמל וצבע. לכן חשוב לבחור באיש שיפוצים שמתמקצע בכל אחד מהתחומים ומבצע שלל עבודות שיפוצים. אני מציע לכם ביצוע עבודות שיפוצים בכפר סבא ובסביבה בכל התחומים:

  •         עבודות גבס
  •         חיפויי קיר
  •        שיפוץ אמבטיה ואינסטלציה

חשוב שתדעו שנעשה שימוש בחומרים איכותיים בלבד ובאמצעים משוכללים לאיתור בעיות בעת הצורך כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר ביעילות ובמהירות.

ההמלצות מדברות בשם עצמן

הלקוח תמיד צודק ולכן כשיש כמות רבה של ממליצים זה רק מעיד על טיבו של איש המקצוע. “שרון מור דאג לי לשיפוץ  יפהפה של האמבטיה שמחזיק מעמד גם אחרי 5 שנים!” )שני לוי מרעננה). בנוסף, קיבלתי הכרה באמינות ובמקצועיותי בתכנית “יצאת צדיק” גם מבחינת המחירים! אז אם התקשיתם למצוא איש מקצוע שאפשר לסמוך עליו- הגעתם לאדם הנכון! השאירו פרטים לתיאום פגישה

נושאים בעמוד

נגן וידאו

שרון מור- יצאת צדיק!

                Call Now Button