שיפוצים בתל אביב

נושאים בעמוד

נגן וידאו

שיפוץ ללא בעיות מיותרות

הבית הוא המקום בו אנו באים להירגע ולנוח ולכן אין ספק שתרצו שהבית ישרה אוירה נעימה ויראה כמו שחלמתם. בחירה באיש מקצוע מוביל בתחום חשובה כדי להבטיח שכל העבודות יבוצעו כראוי וכדי למנוע בעיות. שרון מור אינסטלטור ושיפוצניק מוכר באמינות ובמקצועיות ע”י התכנית “יצאת צדיק” מבצע שיפוצים בתל אביב בכל התחומים: אינסטלציה, חשמל וצבע. מבטיח לכם שירות אישי בסטנדרטים גבוהים- לתוצאות שיפוץ אידיאליות.

כיצד להתכונן לפני שיפוץ

שיפוצים בבית ניתן לבצע בכל התחומים אך לפני שתבחרו קבלן שיפוצים ראוי לבדוק אם יוכל לבצע את השיפוץ שאתם דורשים ובתקציב שלכם. כדאי גם לבדוק המלצות על איש המקצוע ולראות עבודות אחרות שביצע לפני התשלום. כדי למנוע כאבי ראש כדאי לדעת מהם בדיוק העבודות שתרצו לבצע והעלות שלהם. אני כאן בשביל לבצע רק מה שתצטרכו והכל בתיאום מולכם תוך עמידה בלוח הזמנים שלכם.

אז איך ייראה תהליך השיפוץ שלכם

בכל שיפוץ ראוי להתחיל מצביעת הקירות והעברת נקודות חשמל בעת הצורך לאחר מכן שבירת קירות, להחליף דלתות, ביצוע עבודות חשמל, אינסטלציה ועוד. באם מדובר בעבודות שיפוצים קטנות יותר שיפוץ חדר אמבטיה למשל תהליך העבודה יהיה כמובן קצר בהרבה יותר ולא יגרום לאי נוחות. חשוב לתכנן מראש ולחשוב על הצרכים האישיים שיהיו פרקטיים עבורכם ועל העיצוב כדי שתוכלו לבחור את האביזרים שתרצו לכלול.

עבודות שיפוצים בתל אביב

כיאה לאיש שיפוצים עם ותק רב שנים בתחום והמלצות רבות אני מבצע מגוון רחב של עבודות שיפוץ בתל אביב כמו למשל:

  •          שיפוץ חדר אמבטיה
  •          עבודות גבס
  •          חיפוי קרמיקה למטבח ועוד

בשיפוץ הדירה או האמבטיה אין גבול למה שניתן לעשות כדי לחדש את הבית ולקבל תחושה יותר יוקרתית ונעימה בו. אני קשוב לכל הציפיות שלכם מתוצאות השיפוץ ואדאג למלא את רצונותיכם.

לסיכום- לשיפוץ שיישאר איתכם לאורך זמן צריך לבחור בטוב ביותר!

אז אם גם אתם מחפשים איש מקצוע אמין ואחראי לביצוע עבודות שיפוצים בתל אביב- אין מה להתלבט! שירות אישי, שימוש בחומרים איכותיים, אמינות ורמת גימור גבוהה בכל עבודותיי- מכל זאת תוכלו לצפות בעבודות השיפוץ שלי. ובהתחייבות גם למחירים הוגנים! השאירו פרטים לתיאום ביקור

נושאים בעמוד

נגן וידאו

שרון מור- יצאת צדיק!

                Call Now Button