תיקון ביוב

נושאים בעמוד

נגן וידאו

1

אין הרבה דברים לא נעימים שיכולים להיגרם לנו בתוך הבית או בסביבתו כמו בעיות של ביוב. כל אחד מבין שאם יש לו בעיה במערכת הביוב, זה יכול להיות מאוד לא נעים, הן מבחינת ההשפעה הסביבתית המיידית והן מבחינות אחרות, בכל מה שקשור לזמנים ועלויות.

תיקון ביוב הוא דבר אשר מתבצע על ידי אינסטלאטור מקצועי או חברה שמתעסקת בתיקונים אלו. בדרך כלל התיקונים נדרשים מסיבות שונות, החל מסתימה במערכת כתוצאה מצנרת ישנה או מכך שדיירי המקום שפכו אל חור האסלה בבית חומרים וחפצים שסתמו את המערכת (מגבונים לחים, מגבות, פלסטיקים ועוד), תיקון מוכר אחר נובע מבעיה שנגרמת כתוצאה מגידול שורשים בתוך צנרת הביוב, מה שיכול לגרום לסדיקתה והריסתה עם הזמן. אפשרות נוספת היא שמדובר בצנרת ישנה שעם הזמן מתפוררת.

תיקון צנרת ביוב

עבודות צנרת נעשות, בדרך כלל, אחרי שמגלים עם הזמן בעיות במערכת הביוב. מרביתנו לא חשים בשום בעיה עד שהיא מופיעה בשטח, כלומר אנחנו מניחים שהמערכת בסדר ומכאן שאנחנו לא מטפלים בה, אך ברגע שישנה בעיה, אז אנחנו מזמינים אינסטלאטור או חברה מקצועית שתטפל בבעיה.

על מנת לטפל במערכות ביוב, יש צורך לפתוח את בורות הביוב, ולשאוב אותן על מנת לנקות את כל מה שסותם את המערכת. במידה ויש בעיה בצנרת עצמה, אז צריך להחליף אותה, לשם כך יש להוציא צינורות קיימים ולהחליפן בצינורות חדשים או לחילופין, לבנות על הצינורות הקיימים צינורות חדשים. זה תלוי במצב הצנרת ובמיקום הבעיה. כמו כן, יש לנכש את כל העשבים והשורשים על מנת שאלה לא יפריעו לצנרת. חשוב לומר, מאחר והשורשים נוטים לגדול עם הזמן, מוטב לעשות זאת לעיתים תכופות או לנסות למצוא פתרון על מנת שלא יגדלו ובכך לא יגרם נזק לצנרת.

בדרך כלל אם יש בעיה שדורשת תיקון ביוב, ייתכן מאוד שיהיה צורך להשבית את כל המקום מבחינת מים, לכן חשוב ליידע את דיירי המקום שלפחות למשך כמה שעות לא יהיה ניתן לפתוח את הברזים ולהשתמש במים. זה תלוי כמובן במצב המערכת ובסוג העבודה שיש לבצע.

לסיום, אם אתם מחפשים גורם מקצועי שיבצע עבורכם עבודות צנרת כולל תיקון ביוב, אתם מוזמנים לפנות אלי, שרון מור, אתם מוזמנים ליצור איתי קשר עוד היום ואני אשמח לעמוד לרשותכם. ניתן ליצור איתי קשר בטלפון או דרך האתר. אני זמין לשיחות בכל שעות היממה ואשמח לעזור לכם בכל עניין.

נושאים בעמוד

נגן וידאו

שרון מור- יצאת צדיק!

                Call Now Button