תיקון דודי שמש בהרצליה

נושאים בעמוד

נגן וידאו

1

החורף אומנם כבר כאן, אך עדיין זה לא מאוחר לתקן את דוד שמש שנמצא בבית. דוד שמש מתוקן יאפשר לנו ליהנות ממים חמים במהלך החורף, כשהימים קרים ואין שמש אשר מאפשרת לחמם את המים בצורה סדירה.

תיקון דודי שמש בהרצליה ובכל עיר אחרת, נעשית על ידי אינסטלאטור מומחה. לרוב ההמלצה היא לבדוק את הדוד לפני תחילת החורף, על מנת לוודא שהוא אכן פעיל, במידה ולא, מוטב, כאמור, להזמין איש מקצוע שיבדוק מה בדיוק הבעיה וכיצד יש לטפל בה.

הבעיות של דודי שמש יכולות להיות להיווצר כתוצאה מסיבות שונות. בדרך כלל הבעיות נוצרות כתוצאה מלכלוך שחוסם את הצינורות בדוד או מלכלוך שחוסם אלמנטים אחרים אשר משפיעים על עבודת הדוד. חשוב לציין עוד, שדוד שמש עלול לספוג אבנית אשר תקשה על המים לזרום בצורה חלקה.

תיקון דודי שמש בהרצליה ובערים אחרות, נעשה כאמור בתחילת החורף לרוב, הן בגלל שאז קל יותר לגשת אל הדוד שנמצא על הגג והן בגלל שכך אפשר להכין את הדוד לקראת החורף. האינסטלאטור ינקה תחילה את הדוד וסביבתו מהעלים ושאר הלכלוך שהצטבר במהלך חודשי הקיץ, לאחר מכן הוא יבחן את החיזוקים השונים אשר מחברים את הדוד לגג ואז הוא יבחן את הצינורות וכיצד עוברים המים מהדוד אל האמבטיה. זרימת המים צריכה להיות חלקה ומהירה, המים צריכים להיות נקיים וכמובן שהם צריכים להתחמם במהרה. אם יש בעיה, עם אחת מהמצבים הנ”ל, הרי שאין ברירה אלא לתקן את הדוד. דוד שמש יכול להחזיר מעמד למעלה מעשר שנים, ולכן רק אחרי תקופה זו, אפשר להניח שיש רכוש דוד חדש במקומו.

לתקן דוד או להחליף?

נקודה אחרונה שחשוב לציין, ככל שגדל מספר הנפשות בבית, מוטב שהדוד יהיה גדול יותר. על כן, במידה ויש צורך, עדיף להחליף לדוד שמש גדול יותר ולא לתקן אותו. עם זאת, במידה והוא מספיק גדול, אז מוטב לתקן אותו, על מנת לחסוך בעלויות, שכן רכישת דוד חדש היא יקרה יותר מאשר תיקון דוד ישן.

לסיום, אם אתם מחפשים אינסטלאטור שמתמחה בתיקון דודי שמש בהרצליה ובאזור שרון, כולל שיפוצים ברעננה ובאזור, אתם מוזמנים לפנות אלי, שרון מור, מתמחה בתיקון דודי שמש מסוגים שונים, כולל תיקון דודי שמש לבתים פרטיים ובנייני מגורים. אתם מוזמנים ליצור איתי קשר ותוך זמן קצר, אחזור אליכם עם מענה מלא לצרכים שלכם.

נושאים בעמוד

נגן וידאו

שרון מור- יצאת צדיק!

                Call Now Button