תיקון צנרת בבית משותף

נושאים בעמוד

נגן וידאו

1

אחת הבעיות הקשות של בניינים משותפים היא, שכל דבר שמתרחש בנכס מסוים בבניין יכול להשפיע על נכס אחר, ובמילים אחרות. כל מה שמתרחש אצל דייר אחד במבנה, יכול להשפיע על דייר אחר. מה שיוצר לא פעם אי נעימויות, חיכוכים ואינספור בעיות.

המקרה הקלאסי הוא כמו נזילות ורטיבויות שמתרחשות כתוצאה מפגיעה בצנרת. לא פעם מתגלה בעיה בצנרת באחת הדירות, כתוצאה מכך הרטיבות מופיעה לא רק אצלו בנכס אלא גם בנכסים אחרים, כלומר נכסים מקבילים שיש להם קירות משותפים עם אותו נכס. צריך לומר, שבמקרים רבים תיקון צנרת בבית משותף, לא נגרם בהכרח כתוצאה מנזק שמופיע באחת הדירות, במקרים רבים תיקון צנרת בבית משותף הוא צורך כתוצאה ממבנה ישן וצנרת ישנה גם כן שצריף להחליפה.

צנרת משותפת בבית

תיקון צנרת בבית משותף, דורש כמובן את הסכמת הדיירים, לפי החוק אין צורך שכולם יסכימו אלא צריך להיות רוב מוסכם לכך. יש לומר שאם צריך לתקן את הצנרת כתוצאה מנזק שנגרם על ידי אחד השכנים ומתרחש אצלו בדירה, אז הוא זה שאמור לשאת בעלויות, לעומת זאת אם מדובר בנזק שנגרם כתוצאה משטחים משותפים או נגרם בשורה של נכסים, הרי ברור שכולם אמורים לשאת בעלויות.

חשוב לומר, תיקון צנרת זה לא דבר של מה בכך, יש צורך להביא אינסטלאטור שמתמחה בכך, גורם מקצועי שיודע כיצד לבצע את העבודה. במידה ומדובר במצב של רטיבות או נזילות, אז כמובן שעליו לבחון תחילה באמצעות מכשירים לגילוי נזילות, שאכן קיימת בעיה ומה המקור שלה. לאחר מכן יש לבחון כיצד מטפלים בה. במקרים מסוימים יהיה צורך להחליף את הצנרת ובמקרים אחרים, אפשר לפתור את הבעיה באופן נקודתי.

לפני סיום, תיקון צנרת בבית משותף הוא תהליך שלוקח קצת זמן, לכן חשוב שכל השכנים יהיו מודעים לכך ויכינו את עצמם מבעוד מועד. עדיף כמובן, שהם יכינו גם את הנכסים שלהם וכל מה שצריך בשביל מצב שכזה, כשהאינסטלאטורים שמבצעים את התיקון או מחליפים את הצנרת, יעשו הכל במטרה לסיים את העבודה כמה שיותר מהר.

לסיום, אתם מוזמנים לפנות אלי במידה ואתם זקוקים לתיקון צנרת בבית משותף או גילוי נזילות. אשמח לעמוד לרשותכם בכל עת. שמי שרון מור ואני אינסטלאטור מומחה. אני אשמח לעזור לכם לתקן את הצנרת שלכם ולהחזיר את המבנה למצבו התקין. פנו אלי עוד היום בטלפון או במייל.

נושאים בעמוד

נגן וידאו

שרון מור- יצאת צדיק!

                Call Now Button