תיקון צנרת מים

נושאים בעמוד

נגן וידאו

1

אחד הנושאים השכיחים ביותר בעולם האינסטלציה הוא הנושא של רטיבות בקירות. אנשים רבים מוצאים את עצמם מתמודדים עם סיטואציה לפיה הקיר שלהם נרטב מבפנים ועם הזמן, במידה והם אינם מטפלים בזה במהרה, הוא נסדק ומתפורר.

מצב זה נגרם בדרך כלל כתוצאה מנזילת מים בתוך הקיר. זה יכול לקרות כשהצנרת סתומה, סדוקה, ישנה, כשיש בה חורים או כשגדלים עליה שורשים אשר יוצרים פתחים שגורמים לנזילת מים. בדרך גילוי רטיבות נעשה בעין, כלומר אפשר לראות כתמים של מים על הקירות. קל מאוד להבחין בכך. אך בשביל לאתר את המקור של הרטיבות, יש צורך לבצע שימוש במכשור מקצועי. מכשור לגילוי רטיבות מאפשר לנו לזהות היכן בדיוק נמצאת מקור הבעיה.

מדובר במכשיר הכולל מצלמה טרמית, מעבירים אותה על הקיר, והיא מאתרת נקודות בהן הטמפרטורה משתנה. במקום בו הטמפרטורה משתנה יש מים, מה שאומר ששם מקור הבעיה. במקרה זה יש צורך לבצע תיקון צנרת מים. ניתן לבצע את התיקון באמצעות שבירת הקיר במקום המדובר, ותיקון של הצנרת, אך ניתן גם לבצע את התיקון באמצעות הכנסת חומרים דרך חור הצנרת החיצוני, חומרים ובהם צינור מיוחד שיתלבש על הצנרת במקום בו יש חור, וכך ניתן לטפל בה מבלי לגרום נזק למבנה. זה תלוי במיקום החור, גודלו ואופיו.

חשוב לומר, גילוי רטיבות בשלב מוקדם הוא דבר חשוב, שכן אם לא מגלים בזמן, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו נמצאים בסיטואציה לפיה הרטיבות רק גדלה, ואז ההשפעה שלה על הקיר גדלה. זה מתחיל בכך שהקיר עלול להתפורר יותר, להיסדק ולהיהרס באופן שלא יהיה ניתן לתקן אותו. יש לציין שאם מדובר בקיר משותף, כלומר קיר שנמצא בשכנות למבנה סמוך, הרי שהנזק יכול גם להופיע אצלו, דבר שיכול להיות מאוד לא נעים, כמובן.

לפני סיום, חשוב לציין, בשביל לבצע תיקון בצנרת מים, מוטב להיעזר באינסטלאטור מקצועי ולא לבצע את התיקון בעצמנו. זה לא תמיד זול, אך זה בהחלט עדיף ומונע בעיות בעתיד.

אם אתם מחפשים אינסטלאטור מקצועי לצורך תיקון צנרת מים וגילוי רטיבות, אתם מוזמנים לפנות אלי, שרון מור, אני אשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שעה. אתם יכולים ליצור איתי קשר עוד היום. אצלי באתר תוכלו למצוא מידע מקיף בנושא ואם יש לכם שאלות נוספות, אני תמיד זמין עבורכם בטלפון או במייל. אל תהססו לפנות אלי בכל מקרה בו אתם מגלים שיש לכם רטיבות בקירות.

נושאים בעמוד

נגן וידאו

שרון מור- יצאת צדיק!

                Call Now Button